• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Veškeré dotazy ohledně iOS

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33998
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33998

Guest
V této sekci budou řešeny veškeré dotazy a problémy ohledně aplikace Tribal Wars pro operační systém iOS.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chyba

Pod iOS7 nelze spustit hru - hlásí problém s "Cookie nebudou akceptovány"
 

DeletedUser33998

Guest
prosím o upřesnění jestli hru spouštíš přes prohlížeč či aplikaci, na iphone aplikace s iOS7, funguje normálně.

S pozdravem D.a.g
 

DeletedUser

Guest
app na ios7

hru spouštím přes aplikaci an ios7

zkoušel jsem i odinstalovat a znovu nainstalovat - ale hlasi stejny problem

"Cookie nebudou akceptovány

K přihlášení musíš akceptovat konferenční cokies. ...... "

a dál je nabídka jak aktivovat cokies
 

DeletedUser33998

Guest
na jakém zařízení máš aplikaci nainstalovanou?, na iPhone 4 a iPhone 5 odzkoušeno že funguje vpořádku,
 

DeletedUser33998

Guest
a aplikaci tribal wars jsi stáhl normálně z appstore?, dnes jsem ji instaloval znovu na iPhone4 a žádný problém s cookies mi to nehlásí, aplikace normálně najede, zkus tedy aplikaci smazat a nainstalovat znovu,
 

DeletedUser

Guest
to jsem udelal ale nemuzu ani aplikaci pripojit - vzdy vyskoci to okynko :wacko

naistaluju z appstoru > spustim > prihlasim se > vyberu svet a misto aby nabehla vesnice tak se ukaze textove pole s hlasenim o cookies a ze je muzu aktivovat pro firefox, internet explorer a opera

u opery je to nejzajimavejsi - mam stisknout klavesu F12 pro povoleni cookies :)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33998

Guest
Zdravím tě,

jak to máš prosím s aktualizaci iOS na iPhone 4 již máš nejnovější systém? díky za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj,

ted tam mam nově 7.0.2 a znovu jsem to zkoušel, ale nic :cry
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru