• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Veškeré dotazy ohledně iOS

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33998
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Iphone 5, IOS7 normálně funguje a líbí se mi víc než pro androidy :D
 

DeletedUser33998

Guest
Ahoj,

ted tam mam nově 7.0.2 a znovu jsem to zkoušel, ale nic :cry


já mám stávající systém 7.0.3, verze tribal wars 2.0 zařízení iPhone 4 a vše funguje bez problému, vpodstatě sem nezaznamenal po celou dobu co užívám tuto aplikaci žádné závažné chyby, samozřejmě krom drobných nedostatků v rámci aktualizace verzí na vyšší..

můžeš pořídit screen a zaslat mi ho, jestli že ti to vyhazuje nějakou chybovou hlášku při spouštění app?
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, nevedel by niekto poradiť? jak vlastne pozeráte tie oznámenia? šak to je úplne neprehladné... a úplne zabugované... pozrem všetky oznámenia na počítači a vždy sa mi nejaké objaví tmavšie... a proste ked posielam v škole útoky tak sa to proste nedá...
nevie niekto poradiť? nedalo by sa spraviť aby pri novom oznamku ukazovalo jak na počítači že je to nové oznamko ? (nové) ... nemá s tým ešte niekto problém ?:(
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tučným písmem se zobrazuje ještě nepřečtená oznámení a klasicky jsou zobrazne již přečtená oznámení. Osobně v tom nevidím žádný problém, samozřejmě přes PC je to více přehledné, v iOS verzi je vše intuitivně dělané tak, aby to nejlépe vyhovovalo pro hru na telefonu či tabletu.
 

DeletedUser

Guest
šak mne to je jasné len keby to išlo tak ako malo tak nepoviem nič... od kedy bol ten update tak sú naštastie len s týmto a je to jedna z nahlavnejšich veci problém.... a nevšimol som si to len ja ale ja kamarát čo hrá tiež na iphone cez tú aplikáciu...
Proste idem postupne pozerám oznámenia a kde vidím že sú ešte suroviny tak posielam útoky ešte raz... a proste aj ked som už pozrel to oznámenie viem že už je pozreté je stále jak neprečítané... proste to je celé zabugované :wacko ..
 

DeletedUser

Guest
jak zmažem účet s tej aplikácie ?:) tam ked sa prihlási niekto tak sa to tam automaticky uloži a nejde to nijak zmazať.. teda ak ide tak ako? :)
lebo kamarát sa v škole prihláásil cezomňa na slovenský, ja hrávam český a aj ked je odlhásený stále mi chodia upozornenia od neho....
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
kiko: Je zapotřebí, aby se hráč přihlásil přes klasický prohlížeč do hry a v možnostech "nastavení" zvolil "iOS & Android". Tam bude moci odebrat sprárovaná zařízení, tedy váš telefon či tablet, příp. vypnout notifikace, která vám na vaše zařízení za kamaráda neustále chodí.
 

DeletedUser39087

Guest
Zdravím, keď som prihlásený na jednom svete a príde mi upozornenie z iného sveta a ja na to kliknem, tak sa mi celá appka bugne a nepomôže nič len odinštalovať a znova nainštalovať.. Už to tak je dosť dlho ( všimol som si to na začiatku sveta 36, mali s tým problem aj iný hráči ) myslel som že sa to rieši ale tu nikto nič a že už bolo pár updatov, tak Vám to sem radšej píšem lebo už pri tom fakt strácam nervy.. Náhodou kliknem na upozornenie a možem to inštalovať znova..:wacko
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Já osobně jsem obdobný problém nezaznamenal, dokonce nám nikdo jiný ani podobný problém nehlásil přes ticket systém. Může to ještě někdo otestovat přes své iOS zařízení?
 

DeletedUser38907

Guest
Zdravím, je to přesně jak píše perfect, hraju na dvou světech, a jakmile se z jednoho neodhlásím a omylem kliknu na oznámení z druhého světa, appka se bugne, a pak když ji otevírám tak hned padne, a nic kromě odstranění a znovu nainstalování nepomůže, troufám si říct, že aplikaci tribal wars mám staženou nejmíň 500x:wall Několikrát denně, když se ukliknu ji musím odstranit a zase nainstalovat...Všichni iPhoňáci stím mají problém, všichni hráči a kamarádi co hrají řes iPhone si na to stěžují, ovšem jen mezi sebou...:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru