• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Velikost selského dvoru aneb "Jak je to možné?"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud světem proletí takové či podobné oznámení, prověřeny jsou samozřejmě všechny možné varianty...
 

DeletedUser35035

Guest
A je opravdu pravdivá ta jeho verze kterou tady na fóře psal do IDEJE/Nápady?


Když jo, budu spokojen a nechám to už na pokoji. Budu si myslet sice své ale vykašlu se na to. Vaše potvrzení budu brát za dostatečně opravdové, i když věřím, že číselník je schopen, zaplatit 10 000 Pb za to aby jste ho pustili zpět - vím že se to nedá.
 

DeletedUser

Guest
Na vyvazenie pohlad z druhej strany barikady.

[SPOIL]
Vyskytla sa u mna kuriozna chyba hry.

Na rekrutaciu armady pouzivam v hre zabudovany system na hromadnu rekrutaciu.
Neviem akym sposobom, ale stalo sa to, ze mi to v niekolkych utocnych dedinach narekrutovalo ovela viac utocnych jednotiek ako je kapacita celej dediny - 24000 jednotiek.

Pre objasnenie: Mal som v dedinach armadu, ktorej sucet jednotiek podla miesta zaberajuceho v selskom dvore bol 28160.

NAZORNA UKAZKA





O tejto situacii som nevedel do tej chvile, kym som taky utok (spolu aj s dalsimi utokmi) neposlal na nepriatela, zhodou okolnosti supportera D.a.g-a. A ja som dostal pozdrav od dalsieho supportera ze porusujem pravidla.

Po upozorneni som si nasiel dalsiu taku dedinu a z nej som poslal utok, ktory neprekracoval bezne pocty jednotiek.

Tym to ale neskoncilo.

Po nejakom case som zase utocil a pri utokoch sa nasla dalsia taka dedina kde bolo viac armady. Nepriatel bol pozorny a cez support sa mi postaral o zablokovanie mojho uctu pre porusenie pravidiel DK - vyuzivanie chyb a bugov v hre.




Po dlhom vysvetlovani na supporte som bol znovu do hry pusteny so zdvihnutym prstom, ze ak sa to stane este raz, tak som skoncil s hrou DK natrvalo.

Jedinu chybu ktoru si v tom vsetkom priznavam je ta, ze som si nevsimol pri posielani utokov ze v dedine je viac armady ako je nastavenie hry. Ale to som v tom case posielal cca 250 utokov z jednej oblasti. A vsetky cez volbu » Všechny jednotky, takze som na pocty armady nehladel.

KOLKI Z VAS HRACOV SI PRI POSIELANI UTOKOV PREPOCITAVA POCTY JEDNOTIEK V DEDINACH CI ICH NAHODOU NEMATE VIAC AKO JE NASTAVENE V SYSTEME HRY?

CHCEM SA ESTE OPYTAT SKUSENYCH VETERANOV, JE TENTO MOJ PRIPAD NAOZAJ JEDINY V CELEJ HISTORII DK?

AKO JE MOZNE ZE MI TO NAREKRUTOVALO TAKE POCTY JEDNOTIEK, PRESAHUJUCE HROU NASTAVENE POCTY MIEST V SELSKOM DVORE?

Cele je to velmi kuriozne a ja som bol za to tvrdo potrestany. Za chyby niekoho ineho ....
[/SPOIL]


A toto nie je jedina chyba co som tu na DK zazil.

Kolki ste mali na svetoch s kostolom vieru v dedinach -1, -2, -3 ?

Kolki ste si vsimli ze hromadny rekrut co je sucastou hry rekrutoval iba v prvych 625 dedinach ked bolo na stranke zobrazenych 999 dedin?

JA nie som programator, ani hacker. Len uzivatel. Akym sposobom u mna doslo ku zblbnutiu rekrutu to neviem.

rio77, ak na to pridem ako sa to robi, tak sa rad podelim, nech si tiez uzijes :hi


rio777
Na nic jste při pohledu nepřišli? Podívejte se znovu. Pořád nic? Znovu. Ne vždy to hned udře do očí.

Ano, v tomto s tebou uplne suhlasim. Tiez som to pri posielani utokov nepocital ...

PS.
Nepredpokladam ze niekto z nepriatelskeho kmena tu so mnou bude suhlasit, alebo aspon pripusti tu moznost. Ved som nepriatel na zivot a na smrt, tych treba iba lyncovat ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
- 1000 na rekrutaci je moc, při tomhle počtu jsem taky výpadky měla.. prostě mám stránky na nižší počet..
- pro info.. co jsi měl nastavený v hromadný rekrutaci, a objevilo se zvětšení zaplnění selskýho dvora v náhledech?
 

DeletedUser

Guest
Mam 2 druhy utokov a rekrutujem podla potreby. V jednom je viac baranidiel a minimum katapultov, ale viac sekier a LK. V druhom je menej baranidiel, menej sekier, menej LK a viac katapultov.

Predpokladam ze ku chybe doslo pri zmene rekrutacnej sablony. A ze to bolo iba raz co mi to narekrutovalo viac vojska. Co som do teraz zistil tak to bolo v 3 dedinach. Dve vedla seba a 1 na inom kontinente. Akurat utoky z nich boli poslane v inych casoch a vizera to ako dvojnasobne porusenie pravidiel.

Mam dediny kde mi to narekrutovalo az 700 katapultov, aj ked ich mam nastavenych ovela menej. Ale v tych ddinach je adekvatne menej ostatnej armady.

Rekrutujem cez tlacidlo VLOZIT VOJSKO.

Po prvom zisteni som nasiel druhu taku dedinu a z nej som poslal utok bez navysenej armady. Potom som si dal zobrazit kombinovany nahled a cez stavy obyvatelstva v SD som cez vyhladavanie hladal zvysene pocty armady. Pre ozrejmenie, mam vyse 5000 dedin. Nikde to ale nepisalo vyssie cislo ako 24000 z 24000 respektive 26400 z 26400 pri bonusovkach.

Teda ono mi to v prehlade zaplnenosti SD neukazovalo, tak som myslel ze je vsetko uz OK. A po case zrazu vyskocila dalsia taka dedina.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru