• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Verze 5.5

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
Představ si, že 13.7. bude ještě 1/4 dne ...
To jsou novinky, co?
Tý brďo.
To koukáš, viď.
A ještě jeden post. Šup šup.
 

DeletedUser2029

Guest
Tak tomu říkám luxus.

Klikám budovy v jedné vsi. 4 ve frontě 25%. ... Říkám si, hmm, jaksi se to zase zpomalilo (ale jen nepatrně, a tak na 2 kliknutí, takže jsem měl v podezření spíš mojí linku).

Jdu do další vsi, 4. v řadě ... a nehlásí varování. Uf, uf, honem nápověda a vida, aktuální verze 5.5. A DK v klidu jedou dál. Bez logout (možná přijde později).

Dobrý
 

DeletedUser1842

Guest
O funkčnosti nové verze bych si nebyl zatím úplně jistý....prý se vyskytla nějaká chyba při jejím zavádění na náš svět...
 

DeletedUser

Guest
Ale mě to už na 13 funguje normálka, nova ves, opev o 5 stupnu a porad. normal. cena :)..


Hura, co tak s verzí 5.6 zvednout na 10 :) :shout
 

DeletedUser2029

Guest
Mam strach jen z jednoho bodu:

  • Při útoku během nočního bonusu, budete upozorněni před vysláním útoku.

Jde mi o to, jako formou to bude provadeno. Jestli to bude vypadat jako "Neposilajte slechtice bez doprovodu" v podobe velkeho cerveneho textu, tak je to OK.
... je to OK. ;-)

Příchod:
zítra v 01:51:27 hodin
Noční bonus aktivní

----

Jinak, zdá se i ostatní celkem funguje. Jen jsem ještě neobjevil drag&drop pro rychlý náhled, ale to je možná i proto, že mám vlastní (offline) css soubor. A ani jsem se neodlogoval.

EDIT: Na 10. světě drag&drop pro rychlý náhled funguje (tam nemám ty svoje blbosti). Tak že je to OK.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
... je to OK. ;-)

Příchod:
zítra v 01:51:27 hodin
Noční bonus aktivní

----

Jinak, zdá se i ostatní celkem funguje. Jen jsem ještě neobjevil drag&drop pro rychlý náhled, ale to je možná i proto, že mám vlastní (offline) css soubor. A ani jsem se neodlogoval.

to jsem si oddychl..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru