• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vlajka- Náklad

DeletedUser40734

Guest
Zdravím,
Díval jsem se tady a nikde jsem nic na tohle téma nenašel, takže o co jde.

Chtěl bych navrhnout aby se tahle vlajka náklad bud zrušila nebo upravila a nebo vyměnila za jinou vlajku
Upřimě využiju všechny vlajky i tu na štěstí když posílám řekněme už vice útoku a nemá už na útok tak tam hodím tu naštěstí ,ale vlajku na náklad nevyužiju nikdy ani kdybych měl tu černou a +10% to prostě nemá smysl jen mě to nasere když mi se zlatého úspěchu padne tohle na vyměně není šance tuhle vlajku vyměnit za nějakou jinou.. řekněme že všechny ostatní se nějak po vyměnovat dají ,ale vlajku na náklad vám neveme vážně nikdo...

Můj nápad bud tuhle vlajku úplně zrušit myslím že všem by bylo jedno že o ně přijdou spíš by byli radí že už ji nikdy nedostanou....

Upravit zvyšít tu nosnost třeba ad je šedá na nákych 25% a černá na 50-60% to jsem ted jen placl určitě by to chtělo víc probrat a myslím že tohle řešení by bylo nejlepší.. protože kdyby se ta nostnost zvyšíla určitě bych tuhle vlajku i rád využil... nebyl to špatný nápad jen to prostě někdo nedomyslel těch 10% max..

Změnit za nějakou jinou vlajku nápadu už tady bylo dost...

Předem děkuji za jakekolív reakce :)

Blacked
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vlajku určitě rušit nebudeme, vlajka má význam zejména v začátku hry, kdy může určitým způsobem nahradit vlajku na vyšší produkci surovin. Chceš-li během kratší doby získat z okolních vesnic více surovin a nemáš tolik času neustále točit vojsko dokola, je to idální vlajka.
 

DeletedUser40734

Guest
No dejme to mu ze máš 7% hm to dělá ze uvezes místo 800 848 pokud se nepletu obyčejné v začátku vozis max 100 surek barbarky tocis porad dokola takže když dovezes plný je to spíš haluz

doufam ze se tu i naci hráči Vyjadri aby mi dali za pravdu ze se velice Pletes a ta vlajka člověk jen naštve když ji dostane

Podle mě tvůj názor z dili 1% hráčů ale rád se necham překvapit...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Souhlasím s Blackedem, ani v začátcích tahle vlajka není skoro vůbec efektivní, natož v pozdější fázi hry. Navýšení procent nosnosti je jedna z variant a nebo by stačilo, když už ji oddělat nechcete, ji po určitém čase oddělat z úspěchů a z balíčků bych ji oddělal úplně, to je fakt peklo dostat žlutou vlajku na nosnost když otvíráte balíčky.
 

DeletedUser

Guest
Naprosto souhlasím s Blacked...


Pokud je tedy vyloučeno tuhle vlajku na nosnost zrušit úplně,ačkoli je i v začátku hry hodně málo efektivní,tak bych se hodně přimlouvala za úpravu.


Možností úprav:


1.Zvýšit % nosnosti

2.Vlajka poslouží spíše v začátku hry-budiž,tak by se mohla získávat jen na omezenou dobu,ve fázi: ,,Začátku hry",např.: 1-2měsíce

3.Vlajku nosnost lze získat i nákupem balíčku,což je za reálné peníze a věřím,že spoustu hráčů spíš naštve,pokud v balíčku najdou jednu vlajku právě na nosnost-řešení bod.č.1 nebo 2.

4.Forma ankety,možnost volby,vyjádření hráčů by určitě hodně napověděla o tom,jak rádi tuhle zmiňovanou vlajku vidí a hlavně používají,nebo spíš nepoužívají


Já osobně bych si tuhle vlajku do vesnice neumístila,ani na jeden den,ačkoli je hodně neefektivní i s nejvyšším bonusem + 10% a to i v začátku hry.Balíček vlajek za reálné peníze bych si ráda občas koupila,ale skrz možnost získání vyšší barvy právě i téhle vlajky na nosnost,mě bohužel odrazuje a dovoluji si říct,že takových nás bude víc.Tuhle vlajku při výměnách nikdo nechce,nikdy se mi ji nepodařilo vyměnit a to už hraju DK několik let.
To je zatím pár nejpodstatnějších důvodů,proč bych si přála tuhle vlajku alespoň upravit,nebo omezit její výskyt v pozdější fázi hry pro její absolutní neefektivnost.

Prosím o zvážení,projednání a zvážení alespoň možností úprav,děkuji


 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Je pravda, že teoreticky může být docela výhodné umístit za určitých okolností na mapě vlajku na náklad třeba první den po konci začátečnické ochrany, kdy mají nehrající hráči plné sklady a musíte je vyfarmit co nejdřív a v co největším počtu. Můj názor, neukamenujte mě za to.

Co bych chtěl spíše říct: Hodně dobrý nápad jsou ta procenta. Já bych ale navrhoval toto: Pojďme nechat současná procenta pro farmení hráčů a navýšit bonus k nákladu na trojnásobek nebo i čtyřnásobek pro farmení opuštěných vesnic.
S čím bych potom nesouhlasil, to je to využití a že by to hráči dostávali jen na začátku hry. Na začátku hry přece farmí každý. Všechno je prázdné. ALE: V pozdní fázi hry se farmí často velmi málo. A barbarky přitom mohou být docela hojné a velké. A právě to je příležitost, aby si nějaký hráč sednul k PC, nastavil si vlajky na náklad a farmil, jak může. Bylo by to velmi výhodné a tu vlajku by reálně mohlo využít daleko víc lidí. Dneska se ta vlajka prostě nevyplatí, ten bonus je tak malý, že člověk víc surovin ztratí tím, že pošle víc vojska, než jaké by odpovídalo skladům barbarek.
 

DeletedUser40734

Guest
Máš pravdu teoretický ano ,ale situace co píšeš je tak možna v 10% v praxi ti vic vydělá vlajka na surky. :)

Jinak pokud ji rušit nechcete tak co říkaš na to navýšeni % kozmi?
 

DeletedUser

Guest
Mne rozhodne pripada ta vlajka taky zbytecna a nikdy jsem ji nevyuzila... Myslim, ze by vyslo uplne nastejno, kdyz by tam byla moznost dostat "prazdnou" vlajku.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Navýšení nosnosti je myslím jediným realným řešením. Provedení takové změny však není v mé kompetenci, ale museli by ji schválit vývojáři hry a implementovat na všechny mezinárodní verze. Navrhnu procentuální navýšení a uvidime, jak se k tomu vývojáři hry postaví.
 

DeletedUser37058

Guest
Naprosto souhlasím, není třeba dále rozvíjet. Zvýšit, nebo zrušit..:)
 
Nahoru