• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vojsko

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Prosim poradi mi nekdo,mam jeden ucet 700 000covi a mam vsude takovy jednotky sami kopijniki mne se vice hodi Fake utoky co mam udelat aby sem odvsud odstranil ty jednotky co nechci a dal tam fakej jednotky.
 

DeletedUser

Guest
ccc

to se ti rekne z 80 vesnic si vymlatit vse vojska to se snad ani neda,
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, tak je pošli postupně sám proti sobě ...
 

DeletedUser26656

Guest
Ano tak se to dělá.Já vždy kdy potřebuji zničit tak si pošlu podpory a pošlu útok na sebe :) a je to.
 

DeletedUser29034

Guest
Ano,pravda,ja když se chci zbavit jednotek,tak je pošlu jednoduše na sebe nebo na nějakýho hráče,co je blízko mě...:)
 

DeletedUser19256

Guest
Ano,pravda,ja když se chci zbavit jednotek,tak je pošlu jednoduše na sebe nebo na nějakýho hráče,co je blízko mě...:)

Ale taky není dobré šťouchat do vosího hnízda :D Radši si je vymlať teda asi o sebe, ale budeš mít větší ztráty než když to pošleš na někoho jiného bych řekl.
 

DeletedUser29034

Guest
Ja vím,no,stačí to poslat na hráče,co má 5.000 bodů,když to je něco malýho,a když ne,tak to poslat na sebe,ale já to posílám častěji na ostatní hráče okolo mě :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru