• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Volba při preregistraci na svět

  • Zakladatel vlákna DeletedUser27267
  • Vytvořeno

DeletedUser27267

Guest
Zajímalo by mě co si zkušení hráči myslí o tom, že jeden kmen při preregistraci na svět začíná v těsné blízkosti svých členů. Schopná skupinka si do dvou či tří měsíců zabere většinu vesnic ve svém okolí a mnoho hráčů se pak musí stěhovat. Mě osobně to vadí připadá mi, že jsou hráči kmene až příliš blízko sebe. Tak si říkám nebylo by vůbec špatné dát tam hráči volbu zda chce začít v blízkosti svého kmene tak jak je to nyní nebo zda chce raději začít kousek dál od kmene. Myslím, že by to vyhovovalo více hráčům než jen mě. Osobně mám radši právě onu větší volnost při rozvoji
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pokud nechceš začínat v blízkosti svého kmene, doporučuji v předregistraci do žádného kmene nevstupovat.
Něco podobného na výběr zatím určitě neplánujeme, nemyslím si, že by bylo velké množství hráčů, co by to uvítalo.
 

DeletedUser25426

Guest
Zajímalo by mě co si zkušení hráči myslí o tom, že jeden kmen při preregistraci na svět začíná v těsné blízkosti svých členů. Schopná skupinka si do dvou či tří měsíců zabere většinu vesnic ve svém okolí a mnoho hráčů se pak musí stěhovat....
Přesně můj názor - pokud začnou skutečně úplně těsně u sebe, nemají dostatečný prostor na rozvoj a rychlé farmení, při rozvoji se musí rozvíjet každý jiným směrem. Obzvlášť nevýhodné to je na světech s kostely - tam si lezou vzájemně pod kostel...
 
Nahoru