• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vudcaa Gallery

DeletedUser

Guest
Nic moc.

Nechápu, proč sem dáváš text akorát prohnaný různými filtry, ale dobrá. S tím rozvrhem sis ovšem mohl daleko víc pohrát, takhle odfláknout by se to dalo i v malování.
 

DeletedUser29034

Guest
No,tak ale taky je to začátečník,to se musí vzít v potaz...:axe
 

DeletedUser

Guest
To je mi celkem fuk ... když se s tím chce pochlubit, tak musí počítat s tím, že přijde kritika - začátečník nezačátečník. Navíc kritika je přece dobrá věc, protože jen díky ní se může zlepšit.
 

DeletedUser2118

Guest
Nic moc.

Nechápu, proč sem dáváš text akorát prohnaný různými filtry, ale dobrá. S tím rozvrhem sis ovšem mohl daleko víc pohrát, takhle odfláknout by se to dalo i v malování.


hod se do klidu ..nelibi se ti ..OK tvuj vkus

nenut tvuj nazor ostatním....to co se nelibi tobe muze byt pro nekoho dost dobre

a jak vidim tak je to vetsina co se to libi ..

kibicovat a frflat to dojaze kazdy
 

DeletedUser9

Guest
Tak som si všimol, že máš v rozvrhu krížik... odkiaľže sa tam vzal? Inak to meno sa mi tiež v rozvrhu nepáči, ale je to len vec názoru, niekto si tam môže napísať meno svojho triedneho učiteľa a niekto to nechá prázdne... ja som už videl aj taký kalendár, príloha v dennom tlačive, kde som mal napísať dátum svojich narodenín a menín a to už je aká hlúposť :scratch
 

DeletedUser

Guest
Johndere;Mufii - OK príjmam kritiku ...
John - mohol by si aj ty tu zverejniť svoje diela, hmm... ?

Ostatní - Som rád, že sa Vám to páči ;)

Dan7264: Povedz mi
- veľkosť obrázku
- typ a farbu písma
- čo tam chceš mať
atď...
 

DeletedUser20739

Guest
No..Udělat text a proházet to filtrama není fakt nic těžkého...Popravdě taky neumím pomalu nic víc než toto...Stačí najít dobrý písmo a nebo to nic moc písmo trochu upravit a hned to vypadá k světu, ale co k rozvrhu.Rozvrh vypadá celkem dobře, i když by to chtělo i trochu zesvětlit a pár malých drobností, jinak to jde, ale opravdu bych ho nikdy nevyužil.
Walper se mi vůbec nelíbí.Už jen, výběr obrázku je nic moc.A písmo se mi též nelíbí...
A ty tvoje LOGA Vudcaa atd...No neříkám možná vypadají celkem dobře, ale je to jen o tom umět si pohrát s písmem, což dá práci na pár minut.Ale i jednoduchost někdy vypadá dobře.
 

DeletedUser

Guest
Vúdco, moje díla jsi sám smazal, takže ne, nemohl, protože tím, že jsi je smazal jsi ne nenávratně zničil. Několik dní soustavné práce je v... až tam.

Peci na to jsou nástroje. Rozklikneš si nástroj, napíšeš tam co chceš, dáš enter a ono ti to rovnou vyplivne nějak obarvený a upravený text. Ten jen uložíš a ,,grafické dílo" je hotové. Vážně práce hodná da Vinciho.
 

DeletedUser

Guest
John: Niekoľkokrát som ti povedal, že Ti tie údajte skopírujem ... a ty nie.
Z tohto súdim, že odkazy na tie diela máš a ak nie stále moja ponuka platí.
 
Nahoru