• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vudcaa Gallery

DeletedUser30886

Guest
Dekui ti moc sem ti zavazan ani nevis jak sem ti vdecny je to krasneeeee
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30892

Guest
wau

takový talent není jen kdekoliv ale u tebe seš úžašný..(:))
 

DeletedUser29034

Guest
A až to bude umět ještě lépe,a postoupí z amatéra,tak to bude určitě ještě lepší :)
 

DeletedUser

Guest
Super práce vúdco , ty prostě nezklameš kámo . ;) ... Napíši ti ještě něco na skype ... Mám pro tebe job :D .
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Dekui ti moc sem ti zavazan ani nevis jak sem ti vdecny je to krasneeeee


Tedy já nevím, ale ty návrhy tapet naprosto nevystihují Tvůj nick neb - cituji:

Archanděl je v mnoha náboženských systémech nejvyšší úroveň anděla. Přestože mnoho náboženství mluví o andělech, andělé nepatří k žádnému určitému náboženství. Jsou proto necírkevní. Archandělé i Andělé jsou součástí monoteistických náboženských tradic křesťanství, judaismu, islámu či zoroastrismu. Teologická disciplína zabývající se anděly se nazývá angelologie. Slovo pochází z řeckého αρχάγγελος (archangelos, z archón = vládce a angelos = posel). Slovo tedy znamená nejvyšší posel Boha.

:shock
 

DeletedUser

Guest
Biblos: Archangelovi som robil tapetu podľa jeho inštrukcií ...
Nič náboženské tam nechcel ... :)
 

DeletedUser

Guest
Pre Johna.Búchača:
[SPOIL]
obr505912_s1.png


obr505913_s2.png


obr505915_s3.png


obr505916_s4.png


obr505917_s5.png


obr505919_s6.png

Robil som to dosť na rýchlo, keďže dneska moc nemám čas ... pokiaľ sa ti nepáči, tak kľudne napíš a zajtra to snád vylepším ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Mně se líbí tento, neboť v jednoduchosti je krása a dokáže zaujmout na první pohled:

obr488244_user29966pic8691283692084.png


Rozvrh hodin mi také připadá tmavý - nevím jak bych do něho psala perem či obyčejnou tužkou...
 
Nahoru