Vybarvi mandalu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.176
Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra

kohouti ve vašich vesnicích každé ráno neúnavně vítají nový den. S ranním rozbřeskem začnout notovat svou píseň. Neúnavně den co den. Vesnice však obletělo nějaké zlé kouzlo a kohoutci přestali svým kokrháním oznamovat, že už svítá. Navíc přišli i o krásné barvy svého peří. Pomůžete nám tu kletbu porazit? Zapojíte se do soutěže

Soutěž mandala.png

a vrátíte těmto venkovským "budíčkům" jejich pestré barvy? Kouzlo tak určitě bude zlomeno a drůbeži ve vesnicích se vrátí hlas.

mandala kohouti.jpg

Zlomit kouzelnou moc můžete jen v přesně omezenou dobu, která začíná posledním úderem půlnočního zvonu dne 30. března a končí s koncem hodiny duchů dne 11. dubna 2021.
mandala peří.png
Co musím dodržet, aby kouzlo pominulo?
  • Stáhnout si obrázek ze spoileru a jakoukoli technikou v počítači nebo ručně ho vybarvit dle vlastní momentální nálady. Ovšem nestačí jen barevně obtáhnout obrysy. Vybarveno musí být vše, kohouti, plot, obláčky i slunce. Pokud obláčky a slunce vnímáte spíše jako květiny, vybarvěte je tak. Vaše pocity a nálady jsou zde velmi důležité pro boj s temnými silami.
  • Vybarvenou mandalu vložte jako obrázek do samostatného vlákna v soutěžní sekci. Pokud budete vybarvovat vytištěný obrázek, výsledek oskenujte nebo vyfoťte a velikost obrázku upravte tak, aby ho bylo možné celý vložit na DK fórum. Obrázky vkládejte formou CELÝ OBRÁZEK.
  • Jak to znáte z pohádek, k prolomení kletby je potřebná spolupráce všech dobrých sil, víl, mágů a dalších pomocníků - spojte své síly se všemi, kteří vám budou ochotni pomoci - svoji pomoc a podporu vyjádří poděkováními pod vaším soutěžním příspěvkem.
  • Pomocníci samozřejmě mohou přispět i vlastním soutěžním obrázkem.
  • Pro úplnost připomenu, že dokreslování čehokoli do obrázku tentokrát není dovoleno.
  • Pokud by v soutěžním příspěvku bylo něco, co je proti pravidlům DK fóra, bude ze soutěže vyloučen.
Hat_2010_N82.png
Jaká odměna mne čeká?

Jména všech soutěžících budou vložena do kouzelného klobouku a pět vylosovaných hráčů obdrží po 300 prémiových bodech.
Každý, kdo vloží na fórum mandalu odpovídající zadání, obdrží položku malá válečná truhla, nezapomeňte proto napsat, ve kterém světě proti kouzlu bojujete.

3077.png
Váš DK tým
Diskutovat k soutěži můžete ZDE

Kdo by nerozuměl tajné řeči symbolů - soutěž začíná s prvními vteřinami dne 31. března a končí v jednu hodinu dne 11. dubna 2021.
 

Biblos

Zástupce administrátora
Člen týmu
Zástupce administrátora
Počet poděkování
1.176
animals-2024070_640.png

Do konce soutěže zbývá už jen pár hodin, zkontrolujte si všichni, jestli jste splnili zadání a získali tak nárok na odměnu. Po uzavření soutěže už bude pozdě na nápravu.

chicken-40898_1280.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.