• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vylepšení kmenu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35831
  • Vytvořeno

DeletedUser35831

Guest
Měl bych návrh jak vylepšit kmen ohledně kmenového fóra. Vůdce kmene by měl k dispozci přehled aktivitu na fóru. Vždycky, když by někdo otevřel fórum kmene, tak vy se v statusu objevil zelený puntík. 24 hodin neaktivní-žlutý a např. 3 neaktivita- červený (To už je na Vás). Tímto by vůdci kmene měli přehled jestli členové fórum kmene čtou (nikoli nepřispívají). Někdo jen čte. Někdo čte a přispívá ;))
 

DeletedUser35977

Guest
Souhlasím :great Právě s neaktivitou na forum bývá největší problém.
 

DeletedUser31113

Guest
No vždycky jsme to dělali složitě přes nové téma a každý napsat jméno v bb-kódu..

jop super nápad..
 

DeletedUser33082

Guest
Ale jsou i tací, kteří to fórum označí za přečtené a vlastně tam nic nečetli.
 

DeletedUser

Guest
Dariusz74: Třeba já a to jsem zakladatel... :king:blush :D

Zmíněný nápad je sice fajn, ale nemyslím si, že by pomohl zlepšení aktivity a informovanosti v kmenu. Za svou praxi jsem si všiml několika věcí:

1) aktivní je ten, kdo chce
2) o dění v kmenu se informuje taky ten, kdo chce
3) chceš-li, aby lidi věděli, co se děje v kmenu a hráli, musíš zařídit, aby chtěli
==> v tomto směru se osvědčil skype, kmenové místnosti, místnosti pro radu, spojence a čas od času hovory, třeba i konferenční ve více lidech... lidi, co se znají, kamarádí spolu, atd. si spíš přispěchají na pomoc, když je třeba.. fórum použiju jako nástěnku, ale většina informací teče po skype... značně tím snížíš i riziko špehů ;-)
 

DeletedUser35831

Guest
někteří vůbec neotevírají kmen ale platilo by to jen kdyby dotyčný člen otevřel "fórum kmene"
 

DeletedUser30368

Guest
Pokud člověk nečte fórum jde to zjistit jednoduše...Podle mne by to bylo zbytečné zjednodušení novým vůdcům (nebo moderátorům fóra...ať se snaží ;)) Můj názor.

Zelí
 

DeletedUser

Guest
No já kdysi měl svůj fígl. Napsal jsem někam nějakou větu označenou jako důležité. Pak jsem jí smazal a napsal pm pro zopakování znění. Kdo nevěděl zkrátka letěl.
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší je, když jste v kmenu kde nikoho nemusíte nutit chodit na fórum a zajdou tam rádi sami.
Pokud je fórum dobře zorganizovaný a nesvítí tam každou chvíli kdejaký spam, který jen odvádí pozornost, tak máte z poloviny vyhráno, ta druhá půlka jsou samozřejmě vhodní spoluhráči v kmenu. :yes

Přesto bych ale tenhle nápad nepodroboval kritice kvůli tomu, že nepovede k snížení neaktivity na fóru. Stejně jako zobrazení poslední aktivity ve hře to podle mě nemá za úkol bojovat s neaktivitou, pouze mít lepší přehled nad kmenem.

Ty ostatní metody na zjišťování aktivity se mi opravdu moc nelíbí, takový to: "Poslušně hlásím..."

Takže já jsem pro a zeli ať si klidně používá svojí metodu. ;)
 
Nahoru