• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vylepšení kmenu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35831
  • Vytvořeno

DeletedUser23979

Guest
A pane moderátore, co jste napsal, jak toho dosáhnout ?
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si jistý jestli chceš slyšet odpověď nebo si pouze rýpnout. :pardon
Ale odpovím ti i i tak. Především jde o to obklopit se vhodnými lidmi, udělat dobrý nábor a nastavit podmínky v kmenu tak, aby ten kmen šlapal tak nějak sám, nemusel si nikoho nutit aby útočil, chodil na fórum nebo někoho podporoval...Ale nerad bych odbočoval od původního tématu.
 

DeletedUser31103

Guest
Hlavně nemít ve vedení kmenu ženský, znam spoustu takovej kmenů a jedná se o velmi primitivní kmeny:rofl Důležitej je nábor a atmosféra, pak to jde samo a pokud jsou výsledky ,tak dobře, pokud nejsou tak je aspon p .......sranda :blush
 

DeletedUser

Guest
Decimus: Já na to mám zase opačný názor a bylo to tak i u Lovců, kde to ženy dokázali vždy dobře rozproudit. :D
Ale zpět k tématu.
 

DeletedUser31103

Guest
Nebo neznalost českého klasického humoru :hi Ano, rozproudit samozřejmě, já rád v kmenu ženy a patřičně se jim tam věnuju,ale běda mužům ...... Však víš :D
 

DeletedUser31103

Guest
Tak ted zas nechápu já :shock Možná si vzpomenu,ale ted čas mi ted nic moc neřiká, možná že je něco pro mě 3km během :-D
 

DeletedUser31103

Guest
To jsem nikdy takhle nehledal :-D ne, nechceme , tam už jsme taky :cool Ale budeme asi muset, vid?
 
Nahoru