• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vylepšení paladina

DeletedUser31053

Guest
Paladin je podle mne jednotka s obrovským, ale nevyužitým potenciálem. Skoro bych tam viděl RPG prvky, kdyby se paladin nějak vyvíjel, rostl, získával dovednosti a jeho ztráta by byla velký průšvih. Takhle se mi občas vyplatí paladina zabít a postavit ho v jiné vesnici jen proto, že transfer by trval déle.
Co by ale šlo změnit relativně rychle, by mohly být jeho zbraně. Navrhuju například:
- Dvoulístek: nastaví hodnotu štěstí při boji na 0
- Důtky: zvýší morálku o 20%, maximálně na 100%
- Zlepšovák: zvyšuje účinnost zbraní jiných paladinů ve vesnici o 5%

A tak dále :eek:)
Spýťa
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Poslyš, proč by zrovna důtky měly zvyšovat morálku? Pokud jsem si stihl všimnout, tak v této hře se žádní otrokáři nevyskytují. Nebo snad jo? :shock
 

DeletedUser30193

Guest
a já myslím že to je zbytečné takhle je to dobré stačí poslat paladina se správným předmětem se správnou armádou
 

DeletedUser

Guest
.. nás výjde fakticky časově nastejno paladina buď zabít nebo přestěhovat (kamkoliv), jak je to na jiných světech nevím..
.. řekla bych, že to co má teď je dostačující:), navíc ho opravdu člověk zabije(v útoku) každou chvíli.)
 
Nahoru