• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vylepšení sdílení vojenských příkazů

DeletedUser40441

Guest
Zdravím,
myslím, že by bylo dobré, kdyby ke sdílení vojenských příkazů bylo přidáno další tlačítko - možnost vidět i obsah daného útoku. Samotní hráči by si pak v nastavení určili, kdo uvidí i to, jaké jednotky útočí.
 

DeletedUser25426

Guest
To už by asi bylo moc, né?
Je to odlišený ikonkou podle síly útoku, vidíme, jestli v tom jde šlechta - to bysme už spolu přestali úplně komunikovat, kdyby nám to hra ukázala sama :)

[SPOIL]... radši ať nám vypnou návraty útoků, aspoň volitelně... ;)
Nebo mi z toho jednou praskne cévka :)[/SPOIL]
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nevidíme zatím hlubší smysl v tom, aby bylo viděno celé vojsko.
 

DeletedUser38373

Guest
Tak tento nápad se mi vůbec nelíbí.Podle mně bohatě stačí *Síla útoku- a zda jde nebo nejde šlechtic.Proč to takhle ještě komplikovat a ničit zážítek ze hry? Pokud chci vidět řím útočí,napíšu zprávu a zda mi to napíše nebo ne :shock
 

DeletedUser27267

Guest
Asi to bude znít divně, ale co je sdílení vojenských příkazů?:D
 

DeletedUser38373

Guest
Asi to bude znít divně, ale co je sdílení vojenských příkazů?:D


Pomocí této funkce můžete prohlédnout příkazy soukmenovců při informacích o vesnici, ze které útočí. Pro fungování této funkce je zapotřebí aktivní prémiový účet. Sdílené příkazy zobrazují i přibližnou sílu armády, kterou soukmenovec zaslal, funguje to podle systému ikonek.
Nastavit "Sdílení vojenských příkazů" musíte v Nastavení, kde vyberete, se kterými soukmenovci chcete sdílet příkazy a jaké příkazy chcete vidět. Abyste mohli se svým soukmenovcem sdělit vojenské příkazy, musí se i soukmenovec rozhodnout, zda chce s vámi sdílet vojenské příkazy. :wacko
 
Nahoru