• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vymazavanie sprav

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37915

Guest
Zdravím

Mal by som otázku ohladom toho že podla čoho sa vymazávajú staršie správy v DK. Mám správu ktorú potrebujem uchovat ale už je skoro predposledna. Viem že môžem napísať znova ale to nechcem. Potrebujem vedieť či je to podla času (po nejakom čase sa vymaže sama) alebo je to podla množstva správ (stačí vymazať mladšie správy).

Dakujem za odpoved.
 

DeletedUser33829

Guest
Podle času, maže se to po měsíci, ale můžeš si ji archivovat, pokud máš PÚ a pokud nemáš, tak tu zprávu můžeš oživit, tím že budeš v té konverzaci pokračovat, bere se to totiž od poslední zprávy, kdy byla napsána a starší zprávy v dané konverzaci se nemažou.;)
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj zprávy se mažou podle toho jak to je přijde za vhodný počítám tak týden cca pokud je zpráva neaktuální

Mě se vždy zprávy teda mazali po týdnu ale pokud ji chceš uchovat tak doporučuji jít na ->

Zprávy -> Složka -> pak si tam odklikneš jaké chceš zprávy a dole by mělo být přesunout

Podle času, maže se to po měsíci, ale můžeš si ji archivovat, pokud máš PÚ a pokud nemáš, tak tu zprávu můžeš oživit, tím že budeš v té konverzaci pokračovat, bere se to totiž od poslední zprávy, kdy byla napsána a starší zprávy v dané konverzaci se nemažou.;)

i po měsíci ? tak jak kdy no ... a archivovat to jde jen s premiem ? aha zase nějaká novinka pro mně :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37915

Guest
Podle času, maže se to po měsíci, ale můžeš si ji archivovat, pokud máš PÚ a pokud nemáš, tak tu zprávu můžeš oživit, tím že budeš v té konverzaci pokračovat, bere se to totiž od poslední zprávy, kdy byla napsána a starší zprávy v dané konverzaci se nemažou.;)

To s tou odpovedou viem ale o archive som nevedel takže dakujem za radu. PU mám. Tým zrejme myslíš vytvoriť složku napr. archív a hodím tam tie správy co chcem aby sa nevymazali. Teda tým pádom sa už nevymažu ?
 

DeletedUser33829

Guest
-> lamac27: Pokud to člověk nevymaže, tak to zůstává měsíc, maže se to po měsíci. Po týdnu se mi tedy nikdy nic samo nevymazalo;) a archivovat jde zprávy jen s prémiovým účtem.:pardon

->Duch005: Ano můžeš si vytvořit složku s názvem a tam konverzaci přesunout nebo do složky archiv, která je už vytvořená, a když to přesuneš do takové složky, tak se Ti ta konverzace nevymaže.;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Chyba - i z archivu se to maže. Takže na trvalé uchování, jen osobní složky. Jdou vytvořit, pokud využíváš výhod PÚ - a i když PÚ skončí - po novém obnovení se složky znovu ukáží. Tam můžeš mít zprávy třeba 6 let. V archivu ne - po dosažení určitého objemu dat, to systém vymaže i tam. A to mazání není v čase - ale podle objemu dat. Když má někdo hodně korespondence - tak to může být i za ten týden. :)
 

DeletedUser33829

Guest
Tak to by mě zajímalo co je moc, já měl za měsíc i 600 zpráv a nemazalo se mi to tedy po týdnu, ale po měsíci.;) Tak jako zprávy, které jsou hromadně rozeslány.;)
 

DeletedUser36824

Guest
Z archivu se to maže ?

To bych nerad.
Ale mám tam půl roku staré zprávy - po jaké době se to tedy smaže ?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru