• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vyzva za mier

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34753
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34753

Guest
ja pisem o jednej veci vy uplne o inej

neviem ci ste to nepochopili alebo to nechcete pochopit

som nesmierne rad ze ste mi to vysvetlili o com tato hra je a co by som mal robit v real zivote len ste trosku pozabudli ze tu neslo omna ale o vas. nevadi ide sa dalej.


poziadam admina aby to uzamkol alebo vymazal . dakujem
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Pisu pres mobil, tak se mi nedari kopirovat tva slova v tvem prvnim prispevku...
Vezmu si to osobne - chces mir na Kmenech, ale me si odsoudil za muj real zivot, o kterem jsem se ja ani naznakem nezminila....a pak pises, ze si uplne pleteme pojmy.
Chces znat nase nazory (nebo mi to tak pripadlo) a pak nas odsuzujes, ikdyz sam v tom prvnim prispevku pises a priznavas, ze to vyzera divne.
Neco mi tu opravdu unika.... :pardon

PS: jestli jde o real, tak v mem pripade ses netrefil. Prosla jsem si jiz mnohym a mnohym jeste projdu. Zivot je moc krkolomny a tak si vazim toho co prave mam.
A svetovy mir ? To si prejeme snad vsichni.
 
Naposledy upraveno:

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Jsem natvrdlý ale nějak mi vůbec nedochází co od nás čekáš, sleduješ, hrál jsem s tebou v jednom kmeni a viděl jsem tvé názory tudíž můžu říct že u tebe nějaká dost silná změna názoru nastala, válku nepodněcuju a byl bych proto aby si to naši světový politici rozdali osobně tváří v tvář a byl jednou provždy pokoj (utopická myšlenka).

Myslím že tohle přesně vystihlo jakoukoliv hru, rozhodně si nemyslím že by tyto hry nějak ovlivnili světovou politiku/války mír atd... něco jiného jsou hry s např. sexuální tématikou které můžou být pro některé lidi vzorem k znásilňování apod. ale tomu nezabráníš ani tak protože internet je toho plný, nemůžeš měnit svět ale zkus změnit aspoň sebe, jsme jaký jsme ale tady bys asi udělal lépe kdybys napsal Ficovi, Zemanovi atd... :) čekal bych že přitom jak dlouho tu na fóru jsi už budeš vědět jaký máme pohled na reálný svět, řešilo se tu dost témat souvisejcích se světovým děním ;)
Je otázka, jak brát třeba hry související se sportem. V podstatě jsou stejně jako ty bojovné založeny na porážce jiných - ale nevím, jestli jsi o tom někdy přemýšlel. Každopádně je nesmysl to řešit zde.
 

DeletedUser33829

Guest
Jestli tato hra je, či není násilnická? Já si myslím, že všichni kecají, jak se jim to zrovna hodí do krámu, před 3- 4 roky mi byl smazán obrázek z profilu Avem a Navim, kde byl sekerník a šlechtic bez hlavy a červená barva okolo, bylo mi napsáno, že se dá s určitou nadsázkou povědět, že se snažím lidem usekávat hlavy (tak pozor na mě!) a vím co jsem chtěl na to odpovědět, ale to nemůžu, protože bych dostal tenkrát ban a teď by to bylo smazáno, tak jsem odpověděl, že v oznámení je spousta násilnických obrázků a že už jsem zlikvidoval tolik vojáků, že mě musí předvolat do Haagu. Takže je tato hra násilnická? Myslím, že akorát kecáte jak se vám to hodí.

Hynku, se psaním dopisů jsi dost naivní, soused napsal několik dopisů na prezidentskou kancelář už za Havla a za Klause, když jsem se ho ptal, jestli něco odpověděli, tak mi řekl, že ne, jednou jsem psal na ministerstvo a taky mi neodpověděli, myslím že jestli se zeptáš někoho, jestli směroval dopis na vysoká místa, tak téměř vždycky zjistíš, že odpovědět neráčil nikdo a spíše si položíš otázku, jestli dotyčný text vůbec dostal, nebo byrokratický aparát jej vyřadil a dotyčný o tom nemá ani ponětí.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No myslel jsem to spíše tak že to dopadne podobně ať už by chtěl měnit politiky či nás normální lidi, ale Shedde nemusíš všechno nahánět do extrémů což mi přijde že tzv. usekané hlavy extrém je, obrázky ve hře jsou celkem umělecká díla bych řekl a vojáci imaginární, představ si armády hráčů s 5000 vesnicema v realu :D
 

DeletedUser33829

Guest
Byly to postavy ze hry, kde byla přidána červená barva, extrém z toho udělali cheathunteři, když se podíváš na ty obrázky v oznámení, které nazýváš uměleckou činností, tak tam máš hořící domy, mrtvé postavy. V kontrastu s tímto byl ten obrázek neškodný.. a playboy je taky umělecká činnost.

Když se vrátím k původnímu obsahu tohoto topicu, abych tu nepodporoval nasměrování topicu jinam, tak kral spisa se s Lotosvým kvítkem trefil, i když nevědomě a jinak než to zamýšlel, protože v případě naplnění takového scénáře je jasné, že Praha a její místní fanclub půjde na odstřel jako první a to si spočítá každý kdo umí základní počty a to co jste v životě provedli, co děláte, nebo jak se chováte tady, to nemá s tím nic společného.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Vo cem je rec ? Co bych sla na vodstrel jako prvni a v cem se kral spisa trefil ????? Jako herne ? Proc ? Mezi uplny amatery bych se nezaradila.
A v zivote ? Proc by mely byt prvni zabijeny zeny ?
Uz se tu pro jistotu nebudu nikdy k nicemu vyjadrovat, tak si tady dal delejte dvojsmyslny narazky. Toto forum timto pro mne umrelo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Tady nešlo o dvojsmysly ani DK, přece téma založil k současnému politickému dění ve světě, že to tu někteří obrací k DK je další věc.

Když vypukne velký konflikt, kterého se účastní i Česká republika, tak kam nepřátelé nasměrují rakety a bezpilotní letouny? Na tzv. strategické cíle což máš vojenské základny, sklady, průmysl, centra nejrůznějších institucí, dopravní uzly. Navíc dnes existují dálkově naváděné rakety s dosahem tisíce kilometrů, ne jak za druhé světové války. Takže kam budou směrovat první údery? To není těžké si to odvodit a už jsem v předchozím příspěvku napsal, že to co jste v životě provedli, co děláte, nebo jak se chováte tady, to nemá s tím nic společného. Záleží jen na tom kde a kdy jsi, ne na tom jaký jsi člověk.

Lotosový kvítek napsal/a:
A v zivote ? Proc by mely byt prvni zabijeny zeny ?
Na tohle to tu dal zajímavé video minulý týden Habrton, ale poté co mu cenzurovali části příspěvku příspěvek celý smazal. To by bylo na hodně dlouhé povídání, které sem nepatří a taky cenzura tu nespí, i když tu není 24 hodin. Válka si nevybírá oběti spravedlivě. Jestli jsi nečetla, přečti si třeba Hlava XXII od Josepha Hellera, v ní to velice trefně vystihl, i když to líčí absurdně, tak vychází z reálií a jestli umíš číst mezi řádky jistě toho hodně pochytíš a pochopíš.
 

DeletedUser34753

Guest
lotosacku odsudil som tvoje chovenie len preto lebo si tu vyzvu zosmiesnila a zadupala pod ciernu zem ale neboj sa nevycnievas z radu a poslusne stojis tam kde ti prikazu ako drviva vacsina ludi cize v tom bud v pohode to nie ty ale to ja som iny ;)

fakt vam unika pointa vsetko zjednodusujete a nic vas nezaujima pokial sa to netika vysostne vas alebo vasich blizkych potom nastava chvila ked rozhadzujete rucickamy ,nozickamy a nechapete ako takyto system moze fungovat a najviac vas bude stvat ze vas problem je pre ostatny nezaujimavy ,nepodstatny a ze vas maju vlastne vsetci v okoli na haku!

tu v podstate neslo o to aby sa s dk stala niejaka vystavba dedin a zaberanie barbariek ale ( ci mi budes verit alebo nebudes je tvoja vec ) o to ze nam zalezi na tom co sa okolo nas deje v reale

hinek kde som hral stebou na akom svete ?


shedd :hi:thumb
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
lotosacku odsudil som tvoje chovenie len preto lebo si tu vyzvu zosmiesnila a zadupala pod ciernu zem ale neboj sa nevycnievas z radu a poslusne stojis tam kde ti prikazu ako drviva vacsina ludi cize v tom bud v pohode to nie ty ale to ja som iny ;)

Nepřeháníš to trochu? "nevyčníváš z řady a poslušně stojíš kde ti přikážou", byť je to dost na hraně o svém životě tu každý stále do velké míry rozhoduje sám, nevím co jsi ji tím chtěl říct.
Hráli jsme spolu na s28 a možná s35 ale to už si nejsem jistý.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru