• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vyzva za mier

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34753
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34753

Guest
zdravim vas ludkovia,

ja viem ze mozno v mnohych vas budem vyzerat smiesne a nezmyselne ale chcem vas vyzvat vsetkych hracov ktoym zalezi na real zivote aby uaztvorili mier na svetoch ktorych hraju

chcem vas poziadat o to aby ste prejavili svoju idu mieru a aby ste ukazali ze aj vo virtualnm svete vam zalezi na real zivote a mieri ktory tento svet potrebuje!

chcem vas poziadat aby ste prestali napadat slabsich ci silnejsich nepruatelov v hre a tym podporit ducha mieru ktory nas svet potrebuje !

viem kolko nenavisti sa skryva vo virtulanom zivote ale verte ze nechcete tuto nenavist prenast do real sveta! mnohy zvas su matkamo ci otacmi a verim to ze chcte aby vase deti vyrastali v kldunej a slbodnej zemi!

ziadam vas aby ste sa svoji postojom pricinili o klud na tomto svete ! stojime na prahu 3 svetovjej a ci jedna lebo druha stran pouzije jadrove je uz pre nas nepodstatne dolezite je aby sme sa mi ludia pricinili o to aby k takejto situaci nedoslo !a verim ze aj cez celosvetocu hru ako su DK sa moze pricint k tou aby sme v real zivote zili plnohodnoty zivot !

dakuej za vase reakcie a hlavne podporu k svetovemu mieru!
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Prosim vas lidi, neutocte na kral spisa - vzdyt vidite jake je to dobrotisko, sirici mirove poslani ;)
Vzdyt je to rozeny pacifista :)
Pevne verim, ze by radeji nekde choval ovecky a kozy, nez aby se denne nekde zabiraly vesnice.
 

DeletedUser

Guest
Já jsem pro.

Po vzoru "Fanklub defenzivního fotbalu" navrhuji založit "Fanklub defenzivních vednic" zkráceně FDV, protože obrana je základ a všichni co posílají útoky by se měli vyzpovídat z těhto hříchů a s plnou platností s tím přestat! Je to nad míru ohavné šířit války po světě a krást vesnice.

Kdo brání ten neútočí a nezabírá.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Fanklub defenzivních vesnic bych mohl vést já, ale představuji si ho trochu jinak.
Základem by byla teze, že obrana je základ útoku.
Tedy stavět hodně (ne však pouze) obrany a navést nepřítele k tomu, aby zaútočil. Tím si vojsko zničí a může začít fáze dobývání jeho vesnic :D Na speedech jsem už za tohle v životě schytal nadávek... :D (Není to samozřejmě jediný způsob, kterým umím hrát a ani netvrdím, že je to kdovíjak výhodné - jenom jsem tím prostě byl proslulý.) Každopádně pacifismus ať v tomhle nikdo nehledá - naopak je to založeno jak na té obraně a protiútoku, tak na systému "když se dva perou, třetí se směje", právě proto ta obrana hraje důležitou roli, ale bez útočných jednotek to nejde.
No, na normálních světech podobné taktiky asi zase tak účinné nejsou.
 

DeletedUser33829

Guest
Tohle téma sem sice nepatří a do této záložky už vůbec ne, ale stejně se divím, jak to někteří dokázali bagatelizovat a nasměrovat jinam, přitom lidi jako Mauricius, kokosman100 a tantalena.

krali spiso, kdyby vypukla třetí světová, tak Mauricius dostane žlučníkové kameny, kokosman100 zjistí, jak zelí999 měl na něj blahodárný vliv a v noci se mu zdálo o Kristovi a víra mu brání zabíjet a tantalena má známého na ministerstvu obrany, který potřebuje pobočníka. Tím chci říct, že ochota válčit je mizivá.;) Myslíš, že žiješ v klidné a svobodné zemi?:scratchMi stačí si přečíst zprávy a oba pojmy jsou jako pára nad hrncem.
 

DeletedUser34753

Guest
lotosak - sorry ale tu nejde o to ci som utocil alebo neutocil! vidim ze este musis dospiet nato aby si pochopila co sa deje a srandicky si mozes robit kolko chces si podobna dalicm 80% populacie ktory vsetko ignoruju a myslia si ze su nesmrtelny ale ked pride na lamanie chleba (hej viem ze si hrdinka ktora napise ze co ma prist to pride) tak sa stoho poondis a budis zadat boha,satana ja neviem v co veris aby to zastavil ale potom to uz bude neskoro!
vies tu nejde o to aby sa dk osdtavili a aby sa tu nehralo skor mi slo o vase reakcie k danej veci a popravde nenapisem ani ze som sklamany lebo take nieco som aj cakal bohuzial! myslis si o sebe aka si vtipna pritom ani nemas ponatia ale to je tipicke pre ludi ktory v zivote nezazili strach o svoj zivot ci zivot blizkeho! nikdy si nezazila boj o prezitie a ani to aby si zazila prist o blahobyt v ktorom zijes a je mi az trapne za teba ze si neuvedomujes ako rychlo sa to moze zmenit! mzno budes medzy prvymi potom nariekat aby ti niekto pomohol ale ver ze karma sa vracia!

kokosman100
dokazal si teraz to co dokazujes odkedy si na dk ale nevadi vies ja na rozdiel od teba sa budem vediet o seba postarat to len tebe a tebe podobnym ostanu oci pre plac s prosikom o pomoc! viem si vas zivo predstavit ako vyplaseny a vyhukany zobronis o pomoc!

tantanela - zabavaj sa dalej mozno ti to strategicke myslenie pomoze aj ked o tom silne pochybujem lebo to nepostacuje.

shedd - mas moju uctu lebo asi jediny s tychto ludi si to pochopil
ja viem ze to sem nepatri a poprave cakal som ze to bude zamknute alebo zmazane a chcem podakovat adminom ze nechali na tuto temu priestor
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Ohledně Lotůska se velice mýlíš. Kdo na toto fórum chodí léta, nikdy by nenapsal to, co tu píšeš.

Tato hra je založena na dobývání - tedy na válčení, i když "nekrvavém". Pokud si myslíš, že by se hráči měli připojit k nějakému hnutí za mír - na to najdeš dost prostoru na jiných stránkách - google +, facebook například, můžeš sbírat podpisy pod petici a tu pak zaslat do parlamentu nebo vládě. Ale tady je Tvá snaha jen takové "malé bezvýznamné nic" ...
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Zas jsem tantaNELA - ach jo :D

Já mám takový pocit, že to v této hře docela stačí.
Ty si spíš uvědom, že tahle hra není reálný život, ale pouze jeho pozměněný obraz, a to určitě ne v tom smyslu, jak to chápeš ty. Lidé hry hrají, aby se zabavili. Není nijak prokázáno, že by hry jako DK, které nelze určitě zařadit mezi bojovné, destruktivní nebo brutální v tom běžném dělení, nějak souvisely s tím, jak se lidé chovají v reálu. Jsou osoby, které mají mnoho tváří a to, že tady někdo třeba bude propagovat válčení a štvát všechny kolem, vůbec neznamená, že to dělá v reálu, kde je to přitom mnohem důležitější - tohle je prostě jenom hra a tak se ji musí brát. Základem hry je válčení, které ale není nijak krvavé, tak to nikomu pořádně nemůže vadit.
Když se ti to nelíbí, nehraj tuto hru. Jsou i takové, kde se prostě neděje nic. Vytvoříš si něco jako život svých postav nebo svůj druhý vlastní a s tím pak žiješ jakkoliv ve virtuálním světě. Ale když je to třeba hra s jinými hráči, i ti samozřejmě mohou mít různé názory na válku... :D
Je otázka, jak brát třeba hry související se sportem. V podstatě jsou stejně jako ty bojovné založeny na porážce jiných - ale nevím, jestli jsi o tom někdy přemýšlel. Každopádně je nesmysl to řešit zde.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru