• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínka-kaljiskok, kadett16, Ereinion Gil-Galad

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začiatky boli divné. Začínal som v 10 ako Gandalfbiely a to je už 6 rokov dozadu. Priviedol ma sem kamarát, ktorý už nehrá. Vytvoril som si 4 účty, pretože som veril tomu, že aspoň jeden musí vytrvať až do konca. Bolo to všelijaké. Jeden za druhým padali, až ma obsadili na všetkých. Ale potom to kamarát prestal hrať, tak mi dal jeho účet. Tento účet sa volal kaljiskok na s11. Nikdy som nemal viac ako 30 dedín či 300.000 bodov. Ale zato som sa dostal do skvelého kmeňa, ktorý sa momentálne nachádza na 5. mieste. Nejde o to, koľký ste na DK alebo či je váš kmeň prvý, ale ide o to, akých hráčov tu spoznáte. Ja som tu pár spoznal. Medzi nich patrí napr. terajších moderátor Biblos, ďalej je tu TOM 609, ale aj desTouches či fugas 83. Ako som dostal tento účet, tak som sa nachádzal na hranici medzi nami a nepriateľmi, ale keďže som mal týchto priateľov, nakoniec som bol ja ten, kto bol postrachom pre okolitých nepriateľov a nie oni pre mňa. Utekanie na net po škole, aby som sa ujistil, že sa mi nič nestalo stálo za to. A keď som mal už konečne net, prišli na rad moje výpady. Pamätám si to moc dobre. Bolo na Vianoce 2012/2013, keď som hráčovi, ktorý mal 7.000.000 vzal tri vesky za jeden deň. Stačilo, keď Biblos dal vesky, ktoré naňho útočili do fóra a už to išlo. Pozrel som a hľa, toto je hneď vedľa mňa hehe :D

Ale zažil som aj zlé časy, keď som prišiel o tento účet, pretože som nevedel o pravidle, že 14 dní neaktivity = koniec . Ale vďaka priateľovi Biblosovi som sa dostal znova do hry, ale teraz mám účet okolo 2 milióny, takže musím ukázať, ako viem aj útočiť a nielen brániť sa.

Hrám aj na s18 a s26 ako Ereinion Gil-Galad. Spomeniem tu len s26. Bol to nápad spoluhráčov na s18, že tam začneme, ale mňa to hodilo na opačnú stranu ako ich. Ale napriek tomu som tam spoznal tiež pár hráčov, z ktorých som si obľúbil dvoch. Jedným bola hráčka qwertuma. Síce mladá, no zato múdra a z tých, čo sa chcú ešte učiť. Konečne som našiel niekoho s kým si veľmi dobre rozumiem, ale žiaľ, prestala hrať, takže čakám, či sa ešte niekedy vráti ;)

Ďalším bol a ešte je hráč XpirateS. Naše cesty sa spojili tak, že na mňa útočil, ale nakoniec z toho vzniklo priateľstvo, ktoré ešte trvá a verím, že bude trvať ešte dlho.

Dnes píšem túto vzpomienku, kde spomínam na svoje mladé začiatky a na to, aké to bolo náročné. Ale je dobré, že v tejto hre, i keď nehráte na prémium, či nemáte najväčší účet, aj tak si môžete zahrať a zabaviť sa, čo nedá na všetkých hrách, kde sú platené výhody. Preto ďakujem spoluhráčom a vedeniu tejto hry, že je to tu tak fajn a človek sa tu môže ešte stále zabaviť ve vesnici.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No vida, i starší světy píší, skvělé! :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru