• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Marie Antoinetta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje hra začala z trucu: "To ty nepochopíš, holky to neumí hrát, na Tebe je to složitý" - citace - bývalý manžel.A co následovalo?
Hodiny a hodiny hry, které přešly do měsíců, roků .... a výsledek - nový manžel. Ano, hra mě rozvedla, přinesla novou lásku a odstěhovala na daleký sever.
Kde to začalo - svět 17, velký a mocný kmen, který vedla moje láska, já se mu vnutila jako náborářka a v momentě s nesmírným talentem přijmula snad všechny možné špehy ze všech kmenů. Jeho laskavé srdce a trpělivost mě odzbrojovaly. K setkání došlo až po dlouhých dvou letech. Hrou jsme se poznávali, stavěli vojenské tábory, odepisovali na množství osobních zpráv, když mi předával zástup v dovolené tekly mě slzy, že tu nebude.
Hra se stala pro mě vším, nežila jsem jinými koníčky, jen u PC a u hry. Další světy jsme také hráli, i když ne všechny. Poznala jsem zde spoustu různých povah, které se touto hrou projeví jako je zbabělost, malost a falešnost i podvody, kdy třeba z Vás někdo vymámí půjčení PB a nevrátí apod.. Určité povahové rysy tato hra odhalí. Začala jsem věřit, že tyto náznaky povah budou odpovídat i realitě a seznámila jsem se tedy osobně s člověkem se srdcem bojovníka a nezklamala se. Byl i rytířem a bojovníkem v životě a já za ním odešla na sever.
Ano život Divokých kmenů často zasáhne i do osobních životů hráčů, vzniknou zde přátelství, sympatie a útěcha v osamění a citové prázdnoty, setkáte se tu nejen s láskou ale i se smrtí a to snad je nejbolestnější. Nevadí, že ztratíte vesnice, své vojáky, opravdová smrt spoluhráče je nejkrutější.

Nyní už na vše jen vzpomínáme, máme se rádi ale svoji společnou hru jsme nikdy neopustili a dál budujeme svoje další vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15465

Guest
Příběh o přátelství, lásce (možná i válce) a nakonec i jisté provázanosti DK s realitou. Koneckonců, život je taky hra..
Moc pěkně napsaný, myslím že se dostaneš minimálně do TOP 5 Vzpomínek :)
 

DeletedUser

Guest
Příběh o přátelství, lásce (možná i válce) a nakonec i jisté provázanosti DK s realitou. Koneckonců, život je taky hra..
Moc pěkně napsaný, myslím že se dostaneš minimálně do TOP 5 Vzpomínek :)

Děkuji a hráli jsme přece spolu, nevzpomínáš ?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Je to tak, hra zasahuje i do životů, vím o takovém vzniklém páru u nás na 11, také to začalo dopisováním. Hezky napsané. :thumb
 

DeletedUser

Guest
Je to tak, hra zasahuje i do životů, vím o takovém vzniklém páru u nás na 11, také to začalo dopisováním. Hezky napsané. :thumb

Ano, tuto hru hraje daleko více kluků, snad i proto, že jsou od nepaměti bojovníci a mají tendenci chránit slabší pohlaví. Když jsem se hru učila, nikdy bych nevěřila, že se díky ní odstěhuji do Norska, zbavím se zlého člověka a svým způsobem mě zachrání . I přátelství zde navázaná jsou velmi cenná a přetrvávají roky.
 

DeletedUser32004

Guest
Znám takových párů na kmenech několik, přeji Ti (Vám), aby to soužití a souznění duší nemělo konce :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru