• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - scortys

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje prvé kroky "batoľata" divokých kmeňov začali zasnežený novembroví deň prechádzkou po meste s krásnou dievčinou do ktorej bolo moje srdce zaľúbené.Vtedy by som za ňou šiel aj na koniec sveta a preto jej prehováranie začať s hrou divoké kmene bol pre mňa prvý krok k jej srdcu.Divoké kmene uzreli prvý krát meno scortys na slovenskom deviatom svete kde 21.novembra.2010 začala moja púť vtedy ešte neskúseného bojovníka.Začiatky boli krásne,nevedel som čo skôr a moja pochabosť stavala jednu budovu za druhou.Môj prvý napínavý moment prišiel ked som poslal do boja svojho prvého špeha s veľkým očakávaním a netrpezlivosťou som čakal čo mi môj kamarát na bielom koni oznámi.Radosť z poslania vystriedal smútok s toho,že môj prvý špeh sa už domov nevrátil.Vtedy som začal chápať,ako správne bojovať,ako sa brániť a ako ukázať okoliu,že stoja proti silnému protivníkovi.Dni bežali ako voda a zo scortysa sa stával hráč.Prvý strach o svoju dedinu prišiel ked sa na malého hráča rútil obor ktorý mu chcel jeho prvú dedinku vyfúknuť.No podporou priateľov zistiľ,že táto hra je o tímovej spolupráci a svoju malú dedinku ubránil.Bohatý dalšou skúsenosťou hľadel dopredu za vytýčením cieľom získať svoju dalšiu dedinu.Po troch týždňoch premierového hrania prišla prvá veľká radosť zo získanej prvej dobitej vesnice.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No vida, i krátce se dá napsat čtivě. :thumb
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru