• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - TikTak

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začátky a historie na DK.
Ke hře Divoke kmeny jsem přišel, protože jsem se nudil a hledal různé onlinovky a tato online hra mě dost chytla.Můj první svět byl s3, který jsem začal hrát s kamarádem ze školy, naše začatky byli hrozné vůbec jsme nemohli pochopit účely hry, ale po 2 týdnech už jsme ve hře měli jasno.Byl to můj nejlepší svět, ale musel jsem zkončit :( , protože nastaly rodinné problémy, musel jsem hraní nechat,ale co se nestalo smazal se mi jak svět 3 tak celý profil.Po zjisteni jsem byl dost naštvaný, ale nedalo mi to a začal jsem hrát od znovu,sice jsem měl jiné jméno ale to mi tolik navadí.Hrál jsem na světě 25 kde jsem měl okolo 55 000 bodů.Teď se snažím dostat do prvních příček na Světě 29. Dofám že se mi to povede a budu mezi prvníma a že budu zabírat cizí vesnice
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No, profil ze hry nesmažeš. Spíš jsi zapomněl přístupové údaje ... :)
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru