• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zástup a suroviny

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40831
  • Vytvořeno

DeletedUser40831

Guest
Zdravím, potřeboval bych upřesnit pravidlo týkající se interakcí mého účtu a účtu hráče, kterého zastupuji. Vím, že není možné si od zastupovaného sám sobě posílat suroviny, ale týká se to i případu, že se srozumitelným souhlasem majitele zastupovaného účtu bych po domluvě zaslal suroviny hráči jinému, se kterým nemám společnou IP ni nic jiného, a ten by nějakou část zaslal mě?
 

DeletedUser33829

Guest
Můžeš, když to máš domluvené, ale budeš si muset počkat minimálně 24 hodin. Ten hráč, který funguje jako prostředník, tak nemůže být v součinnosti s oběma účty (stejné je to i u podpor), systém jej nepustí dříve než 24 hodin od poslední interakce s účtem, který zastupuješ, a pak jej to nepustí zase na výměnu k němu, pokud Ti pošle suroviny.
Nebo bys to mohl obejít ještě tím, že bys do toho zapojil druhého prostředníka. :D
 

DeletedUser40831

Guest
Děkuji za odpověď, to jsem chtěl slyšet/číst :D
Je to vtipné, ale zrovna dva lidi na to mám, tak aspoň bude nějaká zábava
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Já bych se tak nesmál, pokud nemáš souhlas majitele účtu k rozesílání surovin z jeho účtu, pak se bude smát on, až Tě nahlásí za zneužití zástupu a dostaneš od nás flastr. :Yes
 

DeletedUser40831

Guest
Jak jsem psal v původním dotazu, majitel s tím souhlasil a beru to jako odměnu za to, že mu hlídám účet a dostavuji vesnice po dobu celé jeho dovolené. Věčně mu přetékají sklady, takže to má více méně zadarmo :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud ten souhlas máš písemně zprávou ve hře, ne mimo ...
 
Nahoru