• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Začátečnická ochrana

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ačkoliv je hráč v začátečnické ochraně a nelze na něj útočit, tak on může vesele útočit na mě. Jak je to možné??Ne, že by mě mohl nějak ohrozit, ale pokud má být v ochraně, přede mnou, mělo by to také chránit mě před ním, nebo ne?
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Je snad vcelku logické, že pokud už ti zkončila začátečnická ochrana, měl by ses mít čím bránit, pokud ne, není to rozhodně chyba hry, ale chyba tvoje.

Začátečnická ochrana je pouze proto, aby se hráč stihl alespoň trochu připravit na možné útoky okolí.
 

DeletedUser33829

Guest
Když jsem hrál úplně poprvé DK, tak jsem měl hned jedno políčko vlevo od své vesnice souseda, který začal o den později jak já a to jsem byl tedy na SV straně mapy a taky na mě hned po skončení ochrany útočil, myslím, že jsem tenkrát nebyl ani online a vybil mě, ale to už nevím jistě, taky mě štvalo, že na mě může útočit a já na něho ne, musel jsem si napsat o podpory a stavil jsem špehy, když mě pak nemohl vyšpehovat, tak se na to pak vykašlal a nakonec o měsíc později jsem ho zabral.:D

Od té doby se mi to nestalo, ale vím, že mě to tenkrát dost namíchlo, že na mě mohl útočit a já na něho ne.
 

DeletedUser

Guest
Je snad vcelku logické, že pokud už ti zkončila začátečnická ochrana, měl by ses mít čím bránit, pokud ne, není to rozhodně chyba hry, ale chyba tvoje.

Začátečnická ochrana je pouze proto, aby se hráč stihl alespoň trochu připravit na možné útoky okolí.

Promiň, ale ty nečteš, co píšu. Já si stěžuji na to, že na mě útočí hráč, na kterého já nemohu kvůli začátečnícké ochraně. Buď ať ho to vyblokuje v útocích na mě, nebo mě nechte, ať ho smetu.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Začátečnická ochrana je speciální privilegium pro každého hráče v začátku hry. Nejedná se o žádnou chybu, je to tak skutečně vědomě nastavené, že nový hráč nemůže být po dobu ochrany napaden, ale skutečně může útočit na jiné hráče (je však málo pravděpodobné, že by během začátečnické ochrany, která je zpravidla 3 až 5 dnů, vyrekrutoval tolik jednotek, aby mohl ničit ostatní hráče, kteří hrají hru už delší dobu)

Není v našich plánech toto pravidlo měnit.

 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru