• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zacit znovu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravim, zaujima ma konkretne nastavenie s27.

Ked zadam moznost "Zacit znovu" ostanu mi vyrazene mince a vlajky?
Ako je to ked mi poslednu dedinu zaberie nepriatel a ja si vyrobim novu?

Viem, ze vlajky ostanu ked vas zaberu a dostanete novu vesku, ale neviem ako to je s mincami. Dakujem za info.
 

DeletedUser22316

Guest
Ajajajajajaj

Mám za to že vlajky zůstanou,ale mince dozajista ne.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Když dáš začít znovu, tak vlajky Ti zůstanou, stejně jako zůstávají artefakty paladina. Ale mince ani možnost vychovat levného šlechtice - to ne. Tohle zůstává jen tehdy, když Ti sice zničí všechny panské dvory, ale aspoň jedna ves Ti zůstane.
 

DeletedUser

Guest
Dakujem za informaciu, mozem sa este opytat akeho levneho slechtice?
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Levný šlechtic = možnost vychovat nového šlechtice bez nové ražby mincí nebo sbírání balíčků na mince a to tehdy, když Ti zaberou ves nebo když šlechtic padne v boji. Kolik takových šlechticů kdo má, je při využívání výhod prémiového účtu vidět v Náhledy - Vojenské jednotky -
unit_snob.png
jako malé plus (viz obr. 2 a 3).
 

DeletedUser

Guest
ehm, co? ako pocet slachticov, ktori boli v tej vesnici vytvoreni a chcipli?
Ved to vidim v pocte vyrazenych minci a pocte slachty, ked nejaky umrie v sluzbe automaticky zas naskoci celkovy pocet "Je možné ještě vytvořit:"
Ziadne + mi tam nic nerobi, iba sa ukazuje v nahlade pri tej danej vesnici...ale vesnice samotna ziadne specialne moznosti neponuka...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Levný se mu říká právě pro to, že není potřeba na něj znovu razit mince nebo shromažďovat balíčky.
 

DeletedUser

Guest
Rad by som sa opytal ked mam vesnicku a stale na mna utocia co sa s nou stane ak zadam ,, zacit znova"??? ona sa premeni na babrbarsku vesnicku s tym poctom ako som mal??? alebo zmizne a ja zacnem zrovna na tom istom mieste???
Hram to sotva 4 mesiace tak sa zaucam :/:mocking
 

DeletedUser15465

Guest
Ahoj,
Když dáš "začít znova", tak ta vesnice kde momentálně jsi se přemění na barbarskou. Body a armáda zůstávají.
A Ty dostaneš novou ves na okraji mapy, jako když jsi začínal. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru