• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zkrácení doby výstavby

DeletedUser

Guest
Ahoj.

Zajímalo by mne, zda využíváte tuto možnost zkrácení doby výstavby na polovinu nebo hrajete i bez toho?
Zajímaly by mne vaše názory a hlavně zkušenosti právě s tímto "vylepšením".
Na tomto světě hraje nejvíce hráčů a je tu hodně barbarských vesnic (aspoň kolem mne tedy určitě :yes ) a tak se jen zajímám, zda má zkracování nějaký extra význam.

Předem dík za vaše názory.
 

DeletedUser

Guest
mno, až budu mít hodně peněz a koupím si hodně PÚ tak na pár let, tak si počkám na nějakej svět, ale až budu úplně nas*aný na jiné machry, co tak hrají a všem to natřu...!!!
 

DeletedUser

Guest
Ve vyjimečných případech. Já bych to omezil třeba 1x za 1 den, aby to bylo ferovější:wacko
 

DeletedUser

Guest
zrušit, je to hnus!
jen lamy a inno z oho mají užitek...
mnoho starých hráčů, veteránů ani nenapadne reálně uvažovat nad touto možností...
 

DeletedUser30960

Guest
využil jsem to 3x zatím, u opevnění, když jsem zabral vesničku blízko středu *EVO*. To opevnění celé se postaví za 4 dny nebo jak dlouho, *****ní svět... a takhle jsem za 15h měl postavené to, co by se stavělo víc jak 30h. A vesnice nedobytná:)
 

DeletedUser24497

Guest
využil jsem to 3x zatím, u opevnění, když jsem zabral vesničku blízko středu *EVO*. To opevnění celé se postaví za 4 dny nebo jak dlouho, *****ní svět... a takhle jsem za 15h měl postavené to, co by se stavělo víc jak 30h. A vesnice nedobytná:)
No ja to asi tak stavim na 20 z 0 za 2 dny kdyz mam minimalne hlavni budovu na 19. :cool
 

DeletedUser24497

Guest
Jinak nepouzivam zkracovani je to neferove a jeste k tomu to neco stoji. Za 20x zkraceni mam zdarma premium na mesic.
 

DeletedUser

Guest
já to využil pro odvetu, když jsem přišel o první ves... v té druhé nebyl ještě panský a potřeboval jsem se ke své vsi dohrabat co možná nejdřívě zpět :hi
 

DeletedUser

Guest
Já nehraju na žádné premium, jen to žere prachy, nic víc a já si to nemohu dovolit. No jednou jsem si poslal, ale nepříšlo mi, že to nějak lepší hru, je to stejný i když mám nebo nemám premium.
 

DeletedUser24497

Guest
To je možný když máš jednu vesničku. Já jak už někdo jiný psal používám kvůli farmení vidím kdy jsem naposled utocil a jestli tam zbyli suroviny.
 
Nahoru