• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zkrácení doby výstavby

DeletedUser

Guest
Aha, tak to jo. No jo, já jsem začal teprve nedávno. Ty už máš docela dost vesniček. Já asi už zachvilku přeberu vesničku podemnou ( Opuštěnou ). Má skoro 1000 bodů, tak ji využiju, teď ji využívám jako zdroj surovin.:D
 

DeletedUser24497

Guest
Jako jedinou? Zadny jiny zdroj nemas urcite se nechci vychloubat protoze jakmile bych zacal nekdo jiny by me zacal prekonavat a tady by vznikla debata kdo vic utoci. Takze by sis asi mela najit vice zdroju ja si myslim ze bez premiaku se potom uz neobejdes.
 

DeletedUser

Guest
Ne, ještě mám dalších 10 nebo 15 vesniček, jako zdroj suroviny. Neboj, nejsem ještě tak blbej. Já hraju DK už od začátku. Měl jsem 10 000 000 bodů na světě 15, tak vim co dělám.
 

DeletedUser27494

Guest
Je to neférové ale když ta možnost je a mám nějaké body tak to využívám proč ne když je to možné? ale dlouho jsem volné body neměl protže n+ě jiném světě si kujpúuji předplatné na několik měsíců tak jsem toho dlouho nevyužil ale nebráním se tomu!
 
Nahoru