• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Změna nicku - forum

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,
už nad tím pár týdnů spekuluji a nedošel jsem k odpovědi, proto se chci zeptat zde:

Za jakých podmínek lze docílit změnu nicku zde na fóru? :)

Děkuji,
Nitramo
 

DeletedUser34317

Guest
Mě zajímala spíše jiná věc, ale souvisí to...když si změním nick ve hře, automaticky se mi změní i tu?
Podle mě se jinak změnit nick zde na fóru nedá, nebo spíše nemůže (teoreticky by měli mít tuto možnost hl. moderátor)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Změnu jen tak, že máš dojem, že už je moc "profláknutý", nebo jak to myslíš?

V pravidlech fóra je toto:

3. Účet a profil hráče:

► Každý účet může být pozměněn, zablokován nebo smazán z důvodu porušení pravidel.
► Je zakázáno používat herní nick, který je vulgární, nevhodný či napodobuje herní nick administrátora, supportérů či moderátorů fóra.
► Je zakázáno vydávat se za administrátora, supportéra či moderátora fóra.

Vzhledem k tomu, že jméno na fóru je provázáno s herním nickem, tak více méně, co není povoleno ve hře, není povoleno ani na fóru. Ale vlastně nevím jak to je, když si hráč změní nick ve hře, jestli se mu automaticky změní i na fóru. Hmmmm, poptám se.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
No ano, můžeš za 500 PB. V nastavení. :)
 

DeletedUser16561

Guest
Keď si zmeníš nick v hre, tak na fóre Ti ostáva ten čo si mal . Sám sa nezmení.
 

DeletedUser30368

Guest
Když si dáš nevhodný nick, ne přímo vulgární, jde to snad i zadarmo, ale to je jen má domněnka :D
 

DeletedUser

Guest
Změnu jen tak, že máš dojem, že už je moc "profláknutý", nebo jak to myslíš?

V pravidlech fóra je toto:

3. Účet a profil hráče:

► Každý účet může být pozměněn, zablokován nebo smazán z důvodu porušení pravidel.
► Je zakázáno používat herní nick, který je vulgární, nevhodný či napodobuje herní nick administrátora, supportérů či moderátorů fóra.
► Je zakázáno vydávat se za administrátora, supportéra či moderátora fóra.

Vzhledem k tomu, že jméno na fóru je provázáno s herním nickem, tak více méně, co není povoleno ve hře, není povoleno ani na fóru. Ale vlastně nevím jak to je, když si hráč změní nick ve hře, jestli se mu automaticky změní i na fóru. Hmmmm, poptám se.

Před nějakým časem jsem objevil uživatele, jež nebyl v DK týmu, alespoň já o tom nevím, u kterého byl změněn nick zde na fóru, nicméně porušení pravidel u něj nespatřuji, jelikož pod původním fungoval dá se říct celkem dlouhou dobu.
 

DeletedUser4673

Guest
Když budeš hodný tak se dá domluvit na čemkoliv. :D Já taky měl původně jiný nick, a vidíš, šlo to...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru