• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Změna ve vyhlašování válek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30960
  • Vytvořeno

DeletedUser3219

Guest
možnost odmítnout vyhlášení války nebo navázání na poměr vesnic mi přijde trošku "zběsilé" ;-). I malé kmeny mají možnost vyhlásit válku komu chtějí a jak často chtějí ;-) I pro velký kmen má smysl podívat na se na všechny své statistiky a aktivitu svých hráčů ve všech místech, kde dochází ke střetu, takže vyhlášení války určitě není možné brát jako SPAM.

Pokud dostáváte spousty vyhlášení od spousty kmenů, možná byste to spíš měli vzít jako varování.

Jinak váš ubezpečuju, že to brzo bude stejné jako se všemi novinkami - "naudžívání" se brzo omrzí a válka bude sloužit přesně tomu, čemu sloužit má. Myslím, že takhle pojaté je te jedním z nejlepších nástrojů pro správu kmene, co vůdci kmene mají. Místo hodin nad Tw stats máme relevantní informace roztříděné podle konflitků a to jak z pohledu defenzivy, tak ofenzivy - takže je možné vyhodnoti nejen aktivitu členů, ale i (omezeně) i jejich efektivitu....

a rada pro silné kmeny, které obtěžují nicky vyhlášením války? Smázněte je!! to je nejlepší odpověď!
 

DeletedUser2029

Guest
.... Místo hodin nad Tw stats máme relevantní informace roztříděné podle konflitků a to jak z pohledu defenzivy, tak ofenzivy - takže je možné vyhodnoti nejen aktivitu členů, ale i (omezeně) i jejich efektivitu...
HA ha ah. A co kmeny, které propouští hráče kteří nejsou úspěšní, když na ně jdou útoky. A pak zase berou zpět (Ano, takový, i relativně silný, na cs1 je. A že těch větších kmenů už je tam jak prstů na jedné ruce).
Bez znalosti dalších věcí kolem (TWStats, ale někdy ani tam ne), jsou takto samostatně udělané statistiky asi tak objektivní, jako "kvalita" kmene vyjádřena počtem bodů vesnic vytažených na max.

a rada pro silné kmeny, které obtěžují nicky vyhlášením války? Smázněte je!! to je nejlepší odpověď!
Takže, spamování je povoleno, jupííí. Jak chceš někoho smáznout, když dá "začít znovu? A jak mu zabráníš v otravování, pokud zase firma nechce udělat podraz a porušit smlouvu a blokovat ho za něco, co není zakázáno ... ?

-------

EDIT: P.S.: Znovu opakuji, ať si vyhlašuje kdo chce co chce, ale ať přitom nespamuje zprávami celý kmen. Když někdo u nás v kmeni zaspamuje, tak jej seřvu na dvě doby. A HZ míváme pár do roka, když jde fakt do tuhého, či jde o opravdu hodně významnou věc. A najednou se všem hráčům kmene hráčům objeví zpráva "válka", přímo hlavičkovaná "KMEN". To ať si Innogames strčí za klobouk. Tak ať je alespoň odesílatelem "Innogames SPAM", ať je to hned jasné, že to není věc vedení kmene, ale neschopnost Innogames udělat rozumný systém.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30960

Guest
betkapetka: Jsme 4. kmen na světě, takže jsme víc na očích;) Velké množství vyhlašování válek nejde brát jako varování, když jsme na K43 a vyhlášení války příjde z K35 a nebo ještě dál. Je to akorát buzerace, proti které se nedá bránit. A nám se to nelíbí. Válka jednoduše zrušit nejde a statistiky to taky nepřidá, když na sebe nemůžem útočit. Asi těžko budeme pravidelně posílat vojska přes celý svět kvůli jednomu blbovi co nemá nic jiného na práci než si klikat na vyhlášení války
 

DeletedUser3219

Guest
špatně jsi mě pochopil turgone. Statistiky jsou přínosné pro kmen! - nejsou to ale jeho ukazatele navenek. Pokud kmen pod tlakem vypouští lidi, pak se to samozřejmě odrazí na statistikách - ale to je jejich problém, ne můj! mě jako vůdci kmene velmi přijde vhod, když během několika vteřin zjistím, kdo je dnes pod útoky, jak mohutné jsou, kdo se za poslední týden zapojil do akce a kdo ne.... Je jenom na kmeni, jestli svoje statistiky umí využít nebo ne. A i když to samozřejmě není 100% je to velmi užitečné vodítko!

Spamování NENÍ povoleno, ale vyhlášení války není spam, ale relevantní herní informace! pokud ti kmen vyhlásí válku, udělá to jednou. Pokud tě obtěžuje, že ti někdo vyhlašuje válku, máš prostě smůlu. když smázneš kmen a pošleš ho na okraj, nemusí tě to dál trápit, protože jediné, co ti po něm zůstane je řádek ve statistikách a ty se nebudou měnit.


To rocketmann:
Já tě chápu, ale je to podobné jako když ti jako diplomatovi píšpu všechny kmeny co jich na světě je abyste "dali DON" - můžeš je jednoho po druhém odmítat, ale stejně to budou dělat dál... Je to součást hry, válka je jenom další z nástrojů a chování lidí to nezmění.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2029

Guest
Spamování NENÍ povoleno, ale vyhlášení války není spam, ale relevantní herní informace! pokud ti kmen vyhlásí válku, udělá to jednou. Pokud tě obtěžuje, že ti někdo vyhlašuje válku, máš prostě smůlu. když smázneš kmen a pošleš ho na okraj, nemusí tě to dál trápit, protože jediné, co ti po něm zůstane je řádek ve statistikách a ty se nebudou měnit.
Takže dotaz na firmu.

Pokud si nyní založím konto "fňbž", přihlásím se na svět (kde nejsem s jiným kontem, abych neporušil pravidla), založím kmen, vyhlásím válku, zruším kmen, založím, vyhlásím, ... a toto 40* za sebou.
... tak toto je v pořádku?


Já, až to budu testovat, zda toto opravdu jde (třeba to mají nějak pojištěné), tak abych neporušil nějaká pravidla. Zatím, pokud vím, žádná neporuším.
(zatím se mi povedlo zaspamovat pouze jeden kmen, při testech, na sk4 - přestože jsem kontroloval horem dolem, varování, že by to mělo posílat HZ navíc cizímu kmeni, tam nikde nebylo)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
nevim o tom, že by to bylo zakázané, ale já nevykládám pravidla ve hře, takže pokud chceš mít naprostou jistotu, že je to v pořádku a nemůžeš za to být postižen, napiš si ticket na herní podporu.

Stejně jako jsi kdykoliv za poslední 3 roky mohl udělat přesně to co popisuješ s tím rozdílem, že jsi místo vyhlášení války napsal každému diplomatovi, nebo zakladateli na daném světě.

Mimochodem pokud to budeš zkoušet, poděl se s náma o výsledek, zda zrušený kmen z války opravdu zmizí nebo ne, docela by mě to zajímalo a tak kde hraju jsem příliš etablovaný na to, abych to zkoušel ;-)
 

DeletedUser2029

Guest
... za poslední 3 roky mohl udělat přesně to co popisuješ s tím rozdílem, že jsi místo vyhlášení války napsal každému diplomatovi, ...
1) Nemohl, byl bych potrestán za SPAM. Protože zákaz spamování zprávami v pravidlech je už dlouho.
2) Pokud to bude mail pouze vůdci/diplomatvi, je to nemilé, ale ti jsou na něco takového zvyklí, že je spamje každej druhej ňouma "pls pls vem mě do kmene". Takže ano, i takto by to v nouzi šlo. Omezit zprávu pouze na vedení cizího kmene. Ale nějaký sofistikovanější filtr by přece jen byl lepší ... /EDIT: když už je filtr i na podobné blbosti jako na pozvánky do kmene/

Mimochodem pokud to budeš zkoušet, poděl se s náma o výsledek, zda zrušený kmen z války opravdu zmizí nebo ne, docela by mě to zajímalo jsem příliš
Neboj, podělím. Právě že to chci vyzkoušet, ale zatím si netroufám, neb fakt nechci spamovat. A už vůbec ne ze svého konta, kde jsem na testovacích světech deklaroval nevměšování jak jen to půjde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30960

Guest
Mimochodem pokud to budeš zkoušet, poděl se s náma o výsledek, zda zrušený kmen z války opravdu zmizí nebo ne, docela by mě to zajímalo a tak kde hraju jsem příliš etablovaný na to, abych to zkoušel ;-)

Zrušený kmen z války zmizí, statistika se ukončí a ten, kterému válku vyhlásil, má bod za vyhranou válku;) zkušenost z praxe, kdy jsem zadal do válek kmen "test", protože jsem zkoušel co to je... a ke vší té srandě ten kmen existoval :rofl
 

DeletedUser2029

Guest
To: rocketmann
A když vytvoříš nový kmen, můžeš znovu vyhlásit válku /zase stejnému cílovému kmeni/?
 

DeletedUser2901

Guest
Jistě, jelikož nový kmen má jiné ID, ne? ;)
Pak už nezajímá, jestli to odnese stejný kmen jako minule...

Mimochodem Turgone, co si představuješ pod slovem SPAM? ;)
 
Nahoru