• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Změna ve vyhlašování válek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30960
  • Vytvořeno

DeletedUser30960

Guest
Zdravím, tenhle dotaz se už týká všech světů, protože jsou (teda aspoň na sk) aktualizované na verzi 7.0. Problém se týká vyhlašování válek ;)

Jako zástupce jednoho kmene na s20 jsem rozeslal top 20 kmenům zprávu týkající se protestu proti vyhlašování válek tak, jak to je teďka, že si každý malý smrad může vyhlašovat válku komu chce. Proto se ptám první tady, jestli to půjde vyřešit po dobrém, nebo musíme support zahltit dost velkým množstvím zpráv s požadavkem změny.
Jsem spoluzakladatel jednoho kmene v top10 (nebudu psát přímo z kterého kmene jsem, jsem tam navíc pod jiným jménem) a v posledních 3 dnech nám vyhlásili válku 4 hráči co mají 200 bodů a jsou na opačném konci světa. Názvy válek jsou:
Sem nej Podte do me dne 30.01. v\ve 20:09:10 hodin
»» Exitus «« skuste me dostat dne 30.01. v\ve 19:40:55 hodin
Iba tak Zabijem vás dne 29.01. v\ve 21:38:29 hodin
dfdfd kmenova valka dne 29.01. v\ve 13:11:24 hodin
(tučně je zvýrazněn ten název války)

Tento problém se netýká pouze našeho kmene, ale zkušenosti s tím mají všichni ti větší a souhlasí se mnou, že takhle to dál nejde. Chceme změnu podmínek vyhlašování války. Já jsem navrhoval, aby válku mohly vyhlašovat jenom kmeny, které mají víc než 10 hráčů. Další názor byl podle počtu bodů, další byl podle dnů existence kmene a zatím poslední názor byl, aby se ta válka první musela potvrdit protistranou.

Můj dotaz tedy zní: Půjde to po dobrém nebo se máme dohodnout přesně jak to chceme a udělat to po zlém - zahlcení supportu a znechucení jim práce tak, tak jak hru znechucují ti malí smradi? My chceme jednat a chceme výsledek a je nám jedno, jestli to bude pro nás nebo se to bude muset řešit s innogames. Myslím si, že peněz berou z hráčských kapes dost, tak je jedna změna k lepšímu nezabije, zas tak moc toho nechceme :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Máš dobrý nápad a je vidět, že Tě chování některý hráčů zvedá ze židle, ale přesto bys měl poněkud přehodnotit ten výraz, kterým jsi školou povinné počastoval.
 

DeletedUser27277

Guest
přehodnotit ten výraz, kterým jsi školou povinné počastoval.

ne nutně se to musí vztahovat na školou povinné ;) malý jsou i tím, jaké mají bodové hodnocení...
jinak nevím, proč vás to tak trápí, my se o této zajímavé novince dověděli také od nějakého takového "malého smrada" a ještě jsme se tomu zasmáli, poněvadž nás tahal i k sobě do kmenu atd., na s13 celkem dlouho nevídané pozdvižení :pardon
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.326
Aha, nějak jsem si neuměl představit, že by stejný druh zábavy pěstovali na DK i "dospěláci", ale je fakt, že pošetilosti se dají páchat bez ohledu na věk :)
 

DeletedUser2029

Guest
Nevidím důvod proč zakazovat někomu vyhlásit válku. /Když už tu ta blbost "vyhlašování" je, místo aby to prostě poslal zprávou diplomatovi protistrany, pokud jo potřebuje vyhlásit/.

Spíše mi u nastavení účtu chybí filtr zpráv. Ať si vyhlašuje kdo chce co chce, to je jeho věc, ale ať přitom systém nespamuje celý kmen zprávou. Dát možnost /v rámci každého účtu/ nastavit blokování vyhlášení války. A to obojím způsobem možností blokování, na výběr - whitelist i blacklist - tedy mít možnost "chtít přijímat všechna vyhlášení kromě válek od jmenovaných kmenů" (blacklist) aneb "chtít přijímat vyhlášení válek pouze od jmenovaných kmenů" (whitelist).

A dát každému uživateli vybrat seznam. Ať si každý zvolí dle svých preferencí.


Holt, když už Innogames přidalo hráčům spamovací možnost, ruku v ruce s tím, v dnešní době, očekávám antispam filtr. Toto opomenutí považuji za chybu hry.
 

DeletedUser

Guest
.. taky si myslím, že zakazování ne (když chce někdo blbnout.. proč ne), jen za blbost to nepovažuju.. přece jen je pak díky naběhlým statistikám vidět, co se v kmeni děje (jen ty obranný a útočný body by systém mohl házet se zpožděním..)..
.. filtr možná spíš podle počtu bodů vyhlašujícího kmene (blacklist dle jmen kmenů by spamování nezabránil - kdo má ty nově vznikající jednočlené "kmeny" hlídat ;))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30960

Guest
Tak ten filtr by byl fajn... A ten výraz, jak jsem je pojmenoval, je schválně takový ;) Normální hráč s rozumem takové kraviny nedělá jenom tak ze srandy, navíc víc než 70% lidí starších 18 let umí psát "bez chib". Jinak ta statistika je fajn, ale ještě pořád mi není jasné, jaké body systém počítá, jestli celkové útoky na kohokoli nebo čistě jenom na ty, co jsou s náma ve válce. Ono totiž těžko by na ně přes půlku světa někdo něco poslal, ale někomu se body přičítají...
 

DeletedUser

Guest
.. no měly by jen na ty kmeny, s kterými válka je..(u jednotlivých kmenů to sedí..). Můžeš si u Vás zkusit ověřit, jestli součty bodů z jednotlivých válek odpovídají "válečným bodům hráčů"..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2029

Guest
.. (blacklist dle jmen kmenů by spamování nezabránil - kdo má ty nově vznikající jednočlené "kmeny" hlídat ) ...
U zavedeného světa (pár let běžícího) už tolik kmenů nevzniká. Sice pak není ani tolik spamování, ale i tak, pokud by někdo začal /a hned mír a zase válku, .../, by se hodilo. Ale je fakt, že jako blacklist by to chtělo spíše volit kriterium (počet členů, počet vesnic kmene, počet vesnic kmene (vesnic větších než 8000 bodů), ...)

ale ještě pořád mi není jasné, jaké body systém počítá, jestli celkové útoky na kohokoli nebo čistě jenom na ty, co jsou s náma ve válce.
Jen ty ve válce. A je tam i jmenný seznam členů kmene a jejich díl bodů v obraně a útoku /seznam jen lidí, kteří mají alespoň jednu statistiku s daným protivníkem po dobu války nenulovou - tedy bez seznam všech hráčů kmene s nulami obrany i útoku proti danému kmeni v dané válce/.
 

DeletedUser2901

Guest
No nevím, podle mě by zapnutí filtru ohlašovaných válek nic nevyřešilo. Sice by ubylo nějakých spamovacích šílenců, kteří si jenom hrají, ale na druhou stránku by členové nevěděli nic o skutečné válce, leda pak z HZ nebo z kmenového fora... :scratch
 
Nahoru