• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zmena obalki

DeletedUser

Guest
Neviete mi niekdo poradit ako si zmenim po prichode posty obalku ktora sa tam objavi.Vydel som u znameho ze sa mu tam objavila sice ikonka obalki ale blikala a to iste mal aj nastavene na pripomienku na fore kmena miesto modrej hviezdy sa mu tam objavila uplne ina ikonka.:paladin
 

DeletedUser

Guest
ale kde si stiahnem offlinebalicek som z toho trosku magor asi mam predstavu ale niesom si isty.:paladin
 

DeletedUser

Guest
tak som to vsetko spravil podla pokinov a vysledok je nulovy.Ja uz vazne neviem ako to mam spravit.Pouzivam firefox mozila a nic nada
 

DeletedUser

Guest
Do rice a nie a nie to fungovat vyhodim ten sprosty notas z okna drbnuty balicek.:shout
 

DeletedUser

Guest
ak mas premiak a rozmyslas tak by to nemal byt problem ;) ale skus hlavu trapit dolezitejsimi vecami ako obalky
 

DeletedUser

Guest
Som prvy na svete 12 tak sa nemam cim inym zatazovat a som typ cloveka co rad veci dotiahne do konca.Premiak mam scripty no problem fungovali na prvy sup a mam prekopany cely rychli nahlad ale tento tarbavy balicek nie a nie rozchodit sakris.Uz som vyskusal vsetko mozne a vsetky mozne postupi.Isiel som od bodu A do bodu B presne podla instrukcii a nie anie ist.Mam firefox,mam premiak,mam balicek,mam to napisane spravne a ono to aj tak nefunguje.Pozuval by som od nervov klavesnicu a poskriabal monitor hrdzavym otvarakom na konzervy.Poradte mi ako to spravit lebo pojdem do blazninca.
 
Nahoru