• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zmena obalki

DeletedUser

Guest
Tohle znělo moc lahodně, hehe.... Začínám přemýšlet o tom, že lidi na sv. 12 co jsou v čele tabulky jsou nadmíru sebevědomí a že jim chybí jakékoli sebeovládání (třeba Thovt - sorry, hihihi).
Delicius - zkoušel jsi i jiný prohližeč než jen tu Mozillu ?
Nebuď netrpělivý a mysli pozitivně. Hlavně se nenechej vynervovat a uvidíš, že se ti to někdy podaří..
Hele já ti fandím a věřím, že to dokážeš.
 

DeletedUser2029

Guest
To: Delicius

1) A jak se to projevuje? Nevidíš žádnou grafiku (ikonky, ..) nebo vidíš nějakou "pomrvenou".

2) V jakém lokálním adresáři máš grafiku uloženou (napiš mi třeba kompletní cestu na "new_mail.png") a napiš mi, co máš zadáno v nastavení-nastavení-Cesta na grafické data. Přesně. Vč. dvojitých/trojitých lomítek a zpětných lomítek.
 

DeletedUser

Guest
na disku to mam nahrane na d:\GB\graphic cestu dk na graficke data mam file:///d:/GB/graphic prejavuje sa to tym ze mi zmiznu vsetky ikony okrem tych co som pridal sam do rychleho nahladu cize sa to tvary akoby tam ani ten graficky balicek nebol.:wacko
 

DeletedUser2029

Guest
OK

Takže. Používáš firefox. V ukázce je cs12x. "X" už neplatí., správně je to bez "x"
Kód:
pref("capability.policy.policynames", "localfilelinks"); 
pref("capability.policy.localfilelinks.sites", "http://cs12.divokekmeny.cz"); 
pref("capability.policy.localfilelinks.checkloaduri.enabled", "allAccess");
Navíc, cifru 12 v cs12 nutno upravit na Tvůj svět.

------

A teď, kam to dáváš. výše uvedený kód připisuješ. Je několik cest, několik míst. Já mám odzkoušen samostatný soubor "user.js" (obvykle nutno vytvořit) v adresáři dat firefoxu. Tedy u mne:
C:\Documents and Settings\nazev_konta_na_PC\Data aplikací\Mozilla\Firefox\Profiles\gyhq9vit.default\user.js
Kde to červené je různé u každého uživatele, náhodně vytvořené při instalaci firefoxu.

---

V příloze pro ukázku můj user.js (tedy pro 1. svět (s X i bez X varianty) a pro pár dalších testovacích světů).
 

DeletedUser7531

Guest
No ja jsem to prave udelal podle navodu, co je v tematu Graficke baličky a povedlo se... jen jsem teda asi po 10 minutach nadavani, ze to nefunguje si rekl, ze bych mohl zkusit restartovat firefox :wacko:pardon ... a uz to bezi ...

Jen teda nevim, jak to pro me bude / nebude vyhodne, kdyz se prihlasuju kazdou chvili odjinud - z jineho pocitace ...
 

DeletedUser

Guest
hmm tak toto som prepisal v subore all ale dalej mi je to nejake nejasne dal som aj cestu v nastaveni file:/// d:\GB ale nejak to stale nejde.
 

DeletedUser

Guest
zkus file://d:/GB/graphic
já to mám v file://C:/GB/graphic a funguje bez problémů :)
 

DeletedUser7531

Guest
hmm tak toto som prepisal v subore all ale dalej mi je to nejake nejasne dal som aj cestu v nastaveni file:/// d:\GB ale nejak to stale nejde.


Takze ten soubor all.js mas upraveny? Treba delas chybu jinde ....

Pises, ze mas "file:/// d:\GB" --- To tam mas tu mezeru? Zkus bez mezery "file:///d:\GB" ... fatalni chyby jsou obcas uplne prkotiny
 

DeletedUser

Guest
Pani klobuk dole obalka svieti na cerveno a balicek funguje dakujem ze ste mali somnov tolku trpezlivost.Teraz sa idem vytesovat z novej grafiki.Ale este jedna otazocka ako docielim aby mi napriklad obalka blikala nakolko sa to tam neda dat ako animacia.
 
Nahoru