• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zmizela vesnice svet 33

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
ahoj svet 33 zmizela vesnice 538/575. v oznamkach je vesnice neexistuje. pritom ctu, ze vsechny vesnice hracu se premeni na vesnice barbaru. rad bych ji zpet :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud byla obsazena hráčem a ten přestal hrát, pak určité procento vesnic, podle vzorce známého jen vývojářům hry, zanikne spolu s hráčem.
 

DeletedUser25426

Guest
Pokud hráč zruší učet nebo je dlouho neaktivní, všechny jeho vesnice se promění v barbarské a hráč se na daném světě již nenachází.

Tohle říká Wiki..., vzhledem k tomu, že s tím, že by vesnice zmizela beze stopy a Biblosovým tvrzením o jsem se nikdy nesetkal bych rád věděl pramen tohoto tvrzení...
Hráči bych doporučil nahlásit zmizení jako chybu ticketem k prověření ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pamatuješ si jméno hráče? Ve tvých oznámeních nevidím, že by jsi někdy na takovou vesnici útočil, prosím vytvoř ticket zprávu na Support a pošli nám tam veškeré potřebné informace:

Jméno hráče
Kdy jsi útočil
Kdy vesnice přibližně zmizela
ID vesnice, pokud sis ho někam zapsal. Samozřejmě předpokládám, že jej znát nebudeš.

Prověříme to...
 

DeletedUser25426

Guest
Trochu jsem se nudil a kouknul na TW stats... Po kliknutí na vesnici/host - vesnice není k dispozici :shock

9450Zapadákovtrokusars156538|575K55


Podle grafu mi připadá, že hráč začal znova...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Díky za informace, podíval jsem se na to trochu blíž...

Jedná se o hráče, kteří byli smazáni za neaktivitu po pozvání do světa od jiného hráče. Takto neaktivní pozvaný hráč se smaže za cca 7 dní a jeho vesnice prostě zmizí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru