• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zpoždění konce míru - opravdu vyřešeno?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31355
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31355

Guest
Zakládám toto téma, protože jiná, která byla o tomto problému jsou už uzavřena - a to s tím, že problém je vyřešen.

Ale je to skutečně tak? Co jsou dva dny premia?
Jenom almužnička, jenom úplateček, abychom zapomněli na to, že nějaká chyba nastala.
Ale to škody napáchané zpožděním konce míru nenahradí - a škody, jak z mnoha příspěvků vyplývá, jsou.

Vím, že se už škody napravit nedají, ale alespoň by to chtělo něco víc.
O premium nejde. Já osobně bych spíš uvítal ujištění, že dotyčný člověk bude nějak potrestán. Prostě větší otevřenost.

Tak bude něco takového nebo žádné překvapení nebude?

S pozdravem
Thrawn
 

DeletedUser27277

Guest
v podstatě souhlasím... trochu mně zklamala i omluvná zpráva, jelikož toto vyjádření je omyl:
s politováním došlo k posunu Silvestrovského míru o 20 minut déle

jelikož zapnutí bylo psunuto asi o 1h40min, konec jen o 20min, tak mně vychází, že bylo cca o 80min méně :rofl

k výroku o chybě při spouštění míru se raději vůbec vyjadřovat nebudu, jelikož poruchovější servery než je tento byli asi před 20ti lety zrušeny :mocking
 

DeletedUser

Guest
Zakládám toto téma, protože jiná, která byla o tomto problému jsou už uzavřena - a to s tím, že problém je vyřešen.

Ale je to skutečně tak? Co jsou dva dny premia?
Jenom almužnička, jenom úplateček, abychom zapomněli na to, že nějaká chyba nastala.
Ale to škody napáchané zpožděním konce míru nenahradí - a škody, jak z mnoha příspěvků vyplývá, jsou.

Vím, že se už škody napravit nedají, ale alespoň by to chtělo něco víc.
O premium nejde. Já osobně bych spíš uvítal ujištění, že dotyčný člověk bude nějak potrestán. Prostě větší otevřenost.

Tak bude něco takového nebo žádné překvapení nebude?

S pozdravem
Thrawn

Ale proč člověk, proč to (ne)schopný němci neumí udělat automaticky ;-)
 

DeletedUser

Guest
Kvůli 20ceti minutám jsi se tak " rozčílil " ? Chybka se vbloudila , možná v Německu ještě dospávali Silvestr . A 2 dny premia zdarma : Buďte rádi , DK-Team , nebo Inno se na vás mohli vyprdnout a mohli říct 20 není problém .
 

DeletedUser2118

Guest
jiste ...sak co sak se nic nestalo preci .....

pohodaaaa
 

DeletedUser31355

Guest
Kvůli 20ceti minutám jsi se tak " rozčílil " ? Chybka se vbloudila , možná v Německu ještě dospávali Silvestr . A 2 dny premia zdarma : Buďte rádi , DK-Team , nebo Inno se na vás mohli vyprdnout a mohli říct 20 není problém .

Jak jsem psal už v jiném tématu, kdyby to bylo poprvé, tak bych přimhouřil oči, a nešťoural se v tom. Ale poprvé to nebylo.

Promiň, ale na pár korunách mi nesejde - hlavně, když nebudou takové hloupé chyby.
 

DeletedUser

Guest
Kvůli 20ceti minutám jsi se tak " rozčílil " ? Chybka se vbloudila , možná v Německu ještě dospávali Silvestr . A 2 dny premia zdarma : Buďte rádi , DK-Team , nebo Inno se na vás mohli vyprdnout a mohli říct 20 není problém .

Spousta lidí měla naplánované útoky přesně na ten čas... mohli dobýt spoutu vesnic a ono nic.... Jne zajdou na návštěvu a zase se trmácí zpátky...Představ si že dobýjíš vesnici co je od tebe 20 hodin... a právě na silvestrovský mír toho využiješ... Ten koho napadáš se nestrachuje protože je mír ... a ten čas dopadu těch tvých 4 útoků je právě pár minutek po ukončení míru.... (Jen příklad)

Ale i ty dna dny prémia nepřijdou v niveč ale každý by radši měl místo oznámení návštěvy oznámení úspěšného útoku než pár dní prémia...
 

DeletedUser27281

Guest
Ten koho napadáš se nestrachuje protože je mír

Každej neni tak hloupej jak si myslíš, každej si mohl přečíst o míru stejně jako ty, jak víš, že by jsi vesničku dobyl

Tímto nic nezlehčuji ani nic neomlouvám !!!! A chápu, že je to nepříjemné. Je to jen otázka hráče :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27277

Guest
jak víš, že by jsi vesničku dobyl

to samozřejmě nikdo neví, ale je rozdíl vynadat sobě, že jsem tupec a měl jsem to udělat jináč než když jedu dle návodu dodaném na správný čas a ono nic...
já přišel pouze k drobným újmám při spouštění míru, jelikož jsem si ověřil přesnost, tak jsem na ukončení nic neplánoval (naštěstí) :p
 

DeletedUser5389

Guest
Nechápu založení tohoto topicu, chyba se stala, to všichni víme, vedení se omluvilo a dokonce dalo prémiáky na dva dny. Tahle diskuze je už úplně zbytečná a nic nevyřeší...

Co chce autor tohoto topicu dokázat a vyřešit???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru