• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zpoždění konce míru - opravdu vyřešeno?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31355
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
A právě zde narážíme na malou informovanost.
Byla to chyba němce nebo čecha?
Vzhledem k tomu, že v jiné zemi, kde hraji šlo vše správně, usuzuji, že chyba byla v česku.

Teď jde o to, kdo chybu udělal?
Administrátorka, či někdo jiný?
Vzhledem k tomu, že napsala, že ona sama nám dává premium zdarma (což je napsáno hodně špatně), se dá usuzovat, že udělala chybu ona.

Takto by se dalo pokračovat dále, ale vše jsou jen dohady.

Proč se tedy nenapíše rovnou více? Proč se vše tají a píší se takové nic neříkající dopisy?

To ti může být srdečně u ... někde. Je to chyba Inno. Znáš přece zákon padajícího (víš čeho). Inno se zachovalo tak jak zachovalo.

Ty ho můžeš buď žalovat a odvolávat se na ten bod, který říká, že při hrubé nedbalosti to můžeš udělat, pak se ale připrav na dlouhé, drahé a téměř jistě předem prohrané tahanice.

Nebo to můžeš přejít.

Nebo můžeš přestat hrát.

Ale tak či tak, Inno chybu odčinilo tak jak ji odčinilo (i Indi je součást Inno). To odčinění může udělat Innu v česku dobré jméno, nebo špatné. A to už je jen jejich problém, jestli kvůli tomu hráči půjdou ke konkurenci. Je to jen jejich svobodná volba.
 

DeletedUser31355

Guest
Jsem na DK kolem 3 let (v březnu), za tu dobu se to už několikrát stalo. A nejde říci, že to je chyba programátora v Německu, nebo Pepíčka co je v Hamburku, nemůžeš ani říci či určit, zda za to může CZ team nebo pouze Němci...
Naopak můžeme být rádi, že Cz DK team je natolik korektní, že alespoň chybu uzná, omluví se, a dá odškodné... :)

Nemůžu to určit jen z toho důvodu, že není zveřejněno dostatečné množství informací.
Co víme teď?
Že chyba byla učiněna selháním lidského faktoru (=nedbalostí), že to není globální problém (nemohu říci, v kolika zemích se to stává/nestává, ale s největší pravděpodobností v takové míře jen u nás), a že nám na omluvu z dobré vůle dala indigra dva dny premia (správně by mělo řečeno, že nám to dává inno)To je pro úplné posouzení situace málo.
Teď proč jsem uvedl výňatek z vop?
Protože pokud se uzná, že to byla hrubá nedbalost (pokud jsem správně vop pochopil), tak innogames bylo povino dat nějaké odškodnění, takže ne že by dk team měl dobrou vůli
 

DeletedUser

Guest
Stala se chyba, přišla omluva od českého zástupce firmy InnoGames a tím je Indigra (diskutovat zda to mělo napsat Inno nebo Indigra je bezpředmětné), přišlo odškodnění za chybu v podobě 2 dnů prémia pro všechny hráče.
To kdo za to může, nebo jaké budou postihy, jsou interní věc, na veřejnosti se to neřeší a to ani v jiných firmách, proto si myslím že toto je zbytečná diskuze.

Byla chyba - přišla omluva + náhrada, o čem více diskutovat ?

Jakým stylem se dělají příkazy se stejnak hráči nedozví, protože je to interní věc.
 

DeletedUser31074

Guest
Ano, přestalo, proto ti bylo dáno oficiální vysvětlení, ale vážně nečekej, že ti řeknou, jestli za chybu mohl Olda nebo Tonda. Vysvětlení bylo zveřejněno...

Když to tady tak čtu, myslím, že tato odpověď by měla každému stačit. Takže by bylo fajn, kdybyste už toto téma neřešili a začli tzřeba jiné.. :yes
 

DeletedUser31355

Guest
Stala se chyba, přišla omluva od českého zástupce firmy InnoGames a tím je Indigra (diskutovat zda to mělo napsat Inno nebo Indigra je bezpředmětné), přišlo odškodnění za chybu v podobě 2 dnů prémia pro všechny hráče.
To kdo za to může, nebo jaké budou postihy, jsou interní věc, na veřejnosti se to neřeší a to ani v jiných firmách, proto si myslím že toto je zbytečná diskuze.

Byla chyba - přišla omluva + náhrada, o čem více diskutovat ?

Jakým stylem se dělají příkazy se stejnak hráči nedozví, protože je to interní věc.

Dobře tedy, žádný jiný člen dk-teamu (a už vůbec ne ti, kteří o tom ví nejvíce) se k tomu už asi nevyjádří a mluvit do zdi je k ničemu.

Jsem rád, že mám alespoň v jedné věci jistotu - jelikož se zase nic nevyřeší, tak příště budu počítat s tím, že časy jsou jen orientační (+- několik hodin):)
 

DeletedUser

Guest
Dobře tedy, žádný jiný člen dk-teamu (a už vůbec ne ti, kteří o tom ví nejvíce) se k tomu už asi nevyjádří a mluvit do zdi je k ničemu.

Jsem rád, že mám alespoň v jedné věci jistotu - jelikož se zase nic nevyřeší, tak příště budu počítat s tím, že časy jsou jen orientační (+- několik hodin):)


nechapem..to ti maju osobne napisat vsetci zo suportu a ospravedlnovat sa ti.? Proste o 20 minut bol dlhsi mier a co teraz,mame sa posr..?..ja som za tych 20 minut 3x posielal utok a vzdy sa mi vratili..a teraz budem tu vypisovat urazene tirady...dostanes kompenzaciu 2 dni PU,suport chybu uznal, tak na co o tom este debatovat..ako kofy na trhu - keby sa jednalo o pol dna,alebo o jeden den,prvy tu vykrikujem,ale 20 minut?..:hi
 

DeletedUser31074

Guest
He, nemohu nereagivat.. :D Taky by mne zajímalo jiné odškodnění, nepředstavuješ si náhodou pod pojmem "odškodnění" prémium na celý rok zdarma? :yeah
 

DeletedUser3219

Guest
... tak innogames bylo povino dat nějaké odškodnění, takže ne že by dk team měl dobrou vůli

tak to jsi pochopil úplně a zcela špatně ;-)... protože innogames NENÍ POVINNO dát komukoliv jakékoliv odčinění za to, že 20 minut nešlo útočit ;-)).To, že ho nabízí je jeho dobrá vůle a vyjádření respektu k zákazníkům. Po tom, kdo co způsobil je ti s dovolením putna, protože to není tvoje věc. Otevřenost není na místě, tohle je soukromá komerční firma :)

Žádné škody nikomu nevznikly, nedošlo ani k porušení smlouvy

A jenom dodám, pokud máš, trawne s jednáním firmy problém, mužeš Inno zažalovat a domáhat se jakéhokoliv odškodnění, které se ti zlíbí - u soudu ;-)

Takže ANO! věc JE definitivně vyřízena
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru