• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušení útoku

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35967
  • Vytvořeno

DeletedUser35967

Guest
Myslím že by nebylo od věci dát možnost zrušit útok po celou dobu cesty armády.Určitě nejsem sám komu se stalo že útočil na vesnici se šlechticem a najednou už byla vesnice zabraná protože než k ní armáda došla tak byla zabraná.Třeba já teď hraju za světě 25 který je velice pomalý co se týče produkce surovin,takže postavit šlechtice mě stálo nemálo času a úsilí.A teď si to míří přímo do vesnice kde už čeká nepřátelská armáda a já o něj tedy skoro určitě přijdu a tudíž zase budu docela dlouho čekat než budou suroviny na nového.Dle mě by nebylo špatný to zavést alespoň na světech kde je nastavena rychlost 1.
 

DeletedUser34582

Guest
Ahoj,

Návrh je nezmyselný... A dvôvod k tomu je jednoduchý.... A myslím, že budú súhlasit aj ostatní...

Najlepšie to bude asi na príklade.....

Útočí niekto (ďalej už iba A) na Teba ....

Pošle ostrý útok....vybije Ti armu.... Dostaneš podpory a on začne psielať šlachtu... Prva prejde.... Otočí to a Tebe zatial dorazia podpory... On je inteligentný a posilal špehov na každú minútu.. Dorazia špehovia minútu pred šlachtou špehnu podpory a on útok zruší aby šlachta prežila....

Budeš sa mať v klude, keď vieš, že kedykolkvek to môže zopakovať ?

A jednak písl som to už 1000-krát... Je to strategická hra.... Ani dávny stratégovia keď pslali svoje vojská do boja aby obsadili ďalšie územia si nepovedali.... Ach obsadil to územie ten a ten nepriatel iní ako predtým.... Tak to otočíme naspäť domov..

Nepovedali ale išli do boja využiť oslabenie nepriatela :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Pokud narazíš na rozumného hráče, byť i z nepřátelského kmenu - tak se to dá vyřešit i tak, že mu napíšeš, že to není útok na něj, ale na barbarku, co šel déle než jeho, což jsi nemohl tušit, když nesdílíte rezervace. A jestli by neuhnul s armádou. Někteří hráči to pochopí a uhnou, někteří jsou škodolibí a ještě armádu přidají. Ale musím říci, že jsem se spíš setkal s pochopením. Domluvit lze i to, pokud by se stalo, že bys tu ves dobyl, že ji tomu, co ji získal dřív než ty, zase vyklidíš, aby si ji převzal zpět.

Přesto, že je toto bojová hra, dají se prostě některé věci vykomunikovat. Není to nic proti ničemu, i v reálném středověku existovali vyslanci a poselstva, nejen válečníci. :hi
 

DeletedUser11059

Guest
Nebudu to kometovat, oba výše již napsali, jak to vysvětlit.
Je to hloupost, která by nadobro zničila poměr útočník/obránce a útočník by měl sakra výhodu.
ROZHODNĚ NE.
 
Nahoru