• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušenie účtu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Napsal jsem už v prvním příspěvku zde, že problém je v té větě u smazání účtu, protože není pravdivá. Napište na support administrátorovi Kozmiczovi, aby danou větu přepsal a neuváděl hráče v omyl.:hi Také vám odpoví, že k přepsání nedojde hned, ale až po nějaké aktualizaci.
 

DeletedUser

Guest
A že tam je napsané jakmile dám zrušit účet tak už se nemohu přihlásit by každý pochopil stejně že účet je pro mě ztracený a už se tam nedostanu.

Když se rozhodnu že stavající účet na světě smažu a začnu na novým účtu na stejném světě tak to mám hlídat několik dní kdy se účet ztratí? Je psané ccca 5 dní-to mužou být 3dny, 4 dny, 5 dnu, 6 dnu, a v kolik hodin?

Je tam také napsáno, že účet je zrušen cca po 5 dnech - toto je informace, která říká, kdy můj účet nebude existovat.
Pro mne to vždy byl pokyn k tomu, že si po 5 dnech si hlídám, kdy už účet zbarbařil a registruju se znova.

Možná by tam to cca nemuselo být uvedeno...

Na závěr bych jen podotkla, že jsem také byla původně jen hráč a s tímto jsem neměla sebemenší problém. Prostě zruším účet a za 5 dní kouknu, zda už můžu na svět znova, otevírám pozvánku a klikám na odkaz.
 

DeletedUser41445

Guest
Problém nastavá v té době kdy je smazám kompletně účet i s PB které měl, za něco kde je nesprávně definované kdy přestává mít hráč možnost na daném účtu hrát a tím pádem kdy je účet aktivní a kdy ne.

Je sice napsáno že se účet zruší do 5 dnu, ale není napsáno jestli je účet aktivní pro majitele nebo ne, když nemá možost se přihlásit dle informaci při zrušení.
 

DeletedUser

Guest
PB přeci zrušením účtu na daném světě nemizí.

Já tam pořád žádný velký problém, nevidím. Možná snad jen to, že před zrušením by mohl být hráč upozrněn, že tu akci může vzít zpět kliknutím na dané tlačítko.
Když dám něco zrušit a trvá to pět dní, tak těch pět dní to stále existuje, čilí mi to patří a je to ve fázi zrušení. Po pěti dnech to neexistuje, což se dá jednoduše zjistit.

Možná byste tady mohli, dle vás, tu ligogickou definici napsat.
 

DeletedUser41445

Guest
PB přeci zrušením účtu na daném světě nemizí.

Já tam pořád žádný velký problém, nevidím. Možná snad jen to, že před zrušením by mohl být hráč upozrněn, že tu akci může vzít zpět kliknutím na dané tlačítko.
Když dám něco zrušit a trvá to pět dní, tak těch pět dní to stále existuje, čilí mi to patří a je to ve fázi zrušení. Po pěti dnech to neexistuje, což se dá jednoduše zjistit.

Možná byste tady mohli, dle vás, tu ligogickou definici napsat.


Ale za porušení pravidla za 2 účty kvuli kterého se zrušil účet na všech světech už PB zmizí:) proto vznikla i tahle debata proč je psana věta že není možnost jít na účet když jsem ho dal zrušit a tím pádem účet nemám k dispozici.
 

DeletedUser

Guest
Porušení pravidel je trošku jiná situace.
Nabyla jsem dojmu, že se tady řeší zrušení účtu hráčem, nikoliv následkem trestu ... asi jsem se domnívala špatně :)
 

DeletedUser41445

Guest
Ano řeší se zrušení účtu...protože nastala situace kdy hráč za takovou věc byl potrestán a chtěl vědět jaký názor na výklad věty který je napsán u zrušení....a i do budoucna pro vyvarování chyby pro ostatní a lepšímu výkladu při rušení účtu
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Multiúčet budete mít vždy, když na jednom světě budete mít dva nebo více účtů, bez ohledu na to, že se třeba přihlašujete jen na jeden a na dalších založených nehrajete a čekáte na zbarbaření. A také ho budete mít vždy, když dáte účet ke zrušení, nebo svůj účet předáváte někomu jinému a nový účet založíte/převezmete dříve, než ten Váš původní zbarbaří, nebo je zcela dokončeno předání.

Mimochodem HomereX11, když nemáš přesné informace, nešiř tu polopravdy.
 

DeletedUser32004

Guest
Jakmile předáš tvůj účet ke zrušení, již není možné se přihlásit.

Ta úprava, anebo pokyny pro zrušení ... by možná byly srozumitelnější, kdyby zhruba vypadaly takto :
Pokud se rozhodneš svůj účet předat ke zrušení, bude cca po 5 dnech ze světa vymazán. Během té doby můžeš své zrušení odvolat a proto se nesmíš na svět znovu registrovat pod jiným nickem, ani převzít darovaný účet - vystavil by ses tím podezření z podvodu a z toho plynoucím trestům.


Vím, je to dlouhé.... ale aby to bylo naprosto jasné, tak by se pár slov navíc určitě vyplatilo. Já hrála kmeny asi 6 let a opravdu jsem se za tu dobu nedostala do situace, kdy bych rušila účet a zase se do něj přihlašovala. Klidně bych také mohla na takovou nejasnost doplatit, každý si neověřuje, jestli informace, podle které postupoval, je přesná.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru