• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrusenie emailov

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35385

Guest
Prosim vas neviete mi dakto poradit ze ci sa tu neda nejak nastavit aby mi ustavicne nechodili emaili z tohto forka ze co je nove a tak. Lebo mi to uz prekaza a niekedy si nevsimnem doleziti mail ktory potrebujem vidiet. Lebo denne mi prijde aspon 40 mailov. Dakujem za odpoved:D
 

DeletedUser35385

Guest
Diky wilibalde. :Ddufam som to uz nastavil a budem mat pokoj od tych mailov
 

DeletedUser35385

Guest
Neviem preco ale vsetko som zmenil zrusil prijem a stale mi tie meili chodia:mad ti kokos prosim modikov alebo dakoho kto to vie prosim vas urobte to ak viete dakujem:hi
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
V jedné té zprávě klikni na odkaz dole k odhlášení - dostaneš se na stránku svého profilu - na sledované složky. Tam musíš postupně označit všechna sledovaná témata a na konci stránky pak zatrhnout v rozbalovacím menu - neupozorňovat a kliknout na Přejít. Každý jiný postup selhává a chodí to dál - jen toto zabralo.
 

DeletedUser35385

Guest
Byblosi velmi pekne dakujem uz mi tieto meili nechodia.:yes diky ti. A mislim si ze to tu uz mozte zamknut. :D
 

DeletedUser

Guest
Prostě typický vBullenesmysl, co dodat. Proč by to mělo jít na jeden odkaz, když se můžeš uklikat. Já zablokoval celou doménu a je klid.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
Tak naštěstí aspoň funguje, že si můžeš označit najednou všechna témata na jedné stránce - že to nemusíš klikat po jednom.

Téma zatím nechám odemčené, kdyby ještě náhodou někdo měl problém. :)
 

DeletedUser

Guest
Aha, takže chyba bude u mého přijímače. Já totiž zaškrtávadla nenašel. Jednu dobu jsem tam měl snad na 100 sledovaných položek. Jendušší bylo zařadit kmeny mezi spam.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru