• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zverejnovani ticketu

DeletedUser18022

Guest
porad tady ctu .. jak to nejde .. a jak by to vsichni chteli .. a to vcetne vedeni uz od dob Malicka (S2 - LFFF)
mimochodem .. za tech par let se porad nepovedlo zverejneni docilit ... nebo visi nekde na netu i verze Supportu?!

takze ... nabizim pomoc u zverejnovani a to tim .. ze nabidnu nase externi Kmenove forum

ocekavam otazky a odpovedi na tema
1. proc to nejde
2. kdo by chtel pomoct a jak

krome mista na serveru .. nabizim hracum i pomoc s vykladem pravidel a sepsani Protestu ...
kdo se boji psat verejne svoje nazory, nebo ma pristup jen jako host .. muze me kontaktovat na emailu
S10.Diakritika@seznam.cz

vse je zatim jen ve stavu uvah ... pokud se toho bude chtit chopit nekdo jinej .. ma zelenou ..
 

DeletedUser16561

Guest
Po Tvojom príspevku mám pocit ako keby som čítal nejaký lacný japonský komiks. V jeho úvode budú popísane všetky zlé vlastnosti "tých zlých" v našom prípade DK teamu. Ale v tom kde sa vzal, tu sa vzal, prichádza novodobý hrdina 21. storočia menom Diakritika. Jeho silnými zbraňami je odvaha, odhodlanosť a túžba pomôcť bezbranným hráčom. Hráčom, ktorí nemajú odvahu napísať vlastný ticket a presadiť svoj názor vo svete. Dodať silu a odhodlanie hráčom, ktorí nepoznajú pravidlá hry. Nakoniec budú tí zlí členovia DK teamu porazení a poddajú sa v prospech hráča Diakritika. Tento hráč prevezme žezlo a zažehná preč všetko dobro čo napáchali už spomínaní členovia. No hráči, ktorí boli celý čas s ním ešte netušia, že ich čakajú kruté časy. Až keď bude na ich čele stáť sama Diakritika, pochopia za koho celý čas bojovali. Nastanú časy hladomoru, časy chudoby a žobrače. A po pár dňoch, možno týždňoch si nikto z nich nespomenie kto naozaj bola Diakritika.

A teraz aby som sa vyhol porušeniu pravidiel budem reagovat k téme.

za tech par let se porad nepovedlo zverejneni docilit

Myslíš, že to čo sa nepodarilo pár rokov sa podarí Tebe za pár dní, týždňov ?


Trochu mi nejde do mojej hlavičky k čomu presne je smerovana tá otázka. Môžeš ju položiť zrozumitelnejšie ? Ďakujem

2. kdo by chtel pomoct a jak

Keby som bol moderátor toho fóra by som Ti pomohol tým najlepším spôsobom. Zavrel by som tento pre mňa nezmyselný thread. Bohužiaľ, nie som moderátorom. Asi podám žiadosť na preradenie.


kdo se boji psat verejne svoje nazory, nebo ma pristup jen jako host .. muze me kontaktovat na emailu
S10.Diakritika@seznam.cz

Chceš mi povedať, že Ty by si "zastupovala" desiatky, možno stovky hráčov a písala by si v ich mene tickety, respektíve rôzne thready tu na fóre ?

Veľa šťastia v realizovaní toho nápadu.

S pozdravom Malkin333. :hi:hi:hi
 

DeletedUser30264

Guest
re

[SPOIL]
Po Tvojom príspevku mám pocit ako keby som čítal nejaký lacný japonský komiks. V jeho úvode budú popísane všetky zlé vlastnosti "tých zlých" v našom prípade DK teamu. Ale v tom kde sa vzal, tu sa vzal, prichádza novodobý hrdina 21. storočia menom Diakritika. Jeho silnými zbraňami je odvaha, odhodlanosť a túžba pomôcť bezbranným hráčom. Hráčom, ktorí nemajú odvahu napísať vlastný ticket a presadiť svoj názor vo svete. Dodať silu a odhodlanie hráčom, ktorí nepoznajú pravidlá hry. Nakoniec budú tí zlí členovia DK teamu porazení a poddajú sa v prospech hráča Diakritika. Tento hráč prevezme žezlo a zažehná preč všetko dobro čo napáchali už spomínaní členovia. No hráči, ktorí boli celý čas s ním ešte netušia, že ich čakajú kruté časy. Až keď bude na ich čele stáť sama Diakritika, pochopia za koho celý čas bojovali. Nastanú časy hladomoru, časy chudoby a žobrače. A po pár dňoch, možno týždňoch si nikto z nich nespomenie kto naozaj bola Diakritika.

A teraz aby som sa vyhol porušeniu pravidiel budem reagovat k téme.



Myslíš, že to čo sa nepodarilo pár rokov sa podarí Tebe za pár dní, týždňov ?



Trochu mi nejde do mojej hlavičky k čomu presne je smerovana tá otázka. Môžeš ju položiť zrozumitelnejšie ? Ďakujem



Keby som bol moderátor toho fóra by som Ti pomohol tým najlepším spôsobom. Zavrel by som tento pre mňa nezmyselný thread. Bohužiaľ, nie som moderátorom. Asi podám žiadosť na preradenie.




Chceš mi povedať, že Ty by si "zastupovala" desiatky, možno stovky hráčov a písala by si v ich mene tickety, respektíve rôzne thready tu na fóre ?

Veľa šťastia v realizovaní toho nápadu.

S pozdravom Malkin333. :hi:hi:hi
[/SPOIL]

První odstavec opravdu odpovídá tomu, jak se přistupuje k hráčům...a pokud by to nebylo veřejné, nejspíš bychom se dalších rcí, které jsou také mimo mísu, nedočkali.


 

DeletedUser18022

Guest
uf .. :)
asi budes dobrej pohadkar .. ale ses mimo realitu :)

plan je naprosto jednoduchej .. jasnej a pruhlednej ... tickety se muzou zverejnovat na Kmenovym foru .. a jelikoz moje forum je Kmenovy forum pak je moznost tam tickety zverejnovat

zkus nejakou logickou pripominku .. proc je to nerealny a ne snusku vet o nicem ..
cekal bych spis neco jako huraaaa .. konecne muzem tickety zverejnovat .. protoze se za to .. co do nich pisem nestydime .. a meli by vsichni hraci vedet .. jak sme skveli ...

to .. ze nestojim na strane neomylnyho, vsevedouciho, slusnyho a vzdy na strane hracu stojiciho supportu je jiste zavrzenihodny ..
ale po precteni spousty ruznych ticketu nemuzu jinak ...

... nerozhazes me ... zkouseli to vetsi kabrnaci .. a porad nic :)

mimochodem .. o malkinovi sem doted nic neslysel .. a myslim .. ze to tak klidne mohlo zustat ... nicim's neprispel :)
 

DeletedUser16561

Guest
První odstavec opravdu odpovídá tomu, jak se přistupuje k hráčům...a pokud by to nebylo veřejné, nejspíš bychom se dalších rcí, které jsou také mimo mísu, nedočkali.



V mojom príspevku bol len vyjadrený pocit z predchadzajúceho a názor na celú vec. Nepoužil som tam nič čím by som hráčovi ublížil na jeho cti, alebo psychyke. Dokonca som môj názor vyjadril tak ako ste to celi s uverejňovaním ticketov a to verejne.
 

DeletedUser18022

Guest
jojo .. kdybych vyjadril pocity tvym stylem .. nenapisou na tomto foru uz nic ani moje jeste nenarozeny vnoucata ...

a poznamku na konec si opravdu neodpustim ..
i kdybych si neprecetl .. ze ses supporter .. podle stylu tvyho psani .. bych te odhadl na 100% :)
 

DeletedUser

Guest
:D

Vse co je tu napsane, jsem uplne nepochopil, ale Diakritika musi pochopit ze to neni jen na mar minut/hodin :yes Navic mne zajima proc, se vo to vubec stara, to chces bejt necim vic, nez pouhym hracem co si uziva hry? :pardon
 

DeletedUser18022

Guest
jo .. mel sem predstavu .. ze spouste hracum bych mohl pomoct ...

s hranim koncim 1.1.2012 .. hned jak vyhrajeme S10 ... takze misto vedeni kmene -E- se mne uvolni kapacita 24 hodin denne, 7 dni v tydnu ..
 

DeletedUser30967

Guest
klasika.. místo snahy rozehnat pochybnosti se bude dál kalit voda...
nejjednodušší způsob jak zpochybnit kritiku vzpurných hráčů je otevřeně ji vydiskutovat (at uz v ticketu nebo na foru nebo v hospodě), rozebrat problém a ukázat kde je pravda.. schováváním se za pravidla se docílí jen a jen dalších pochybností..

nemam tušení kdo a kdy ublížil sagittovi že všude kritizuje, nevím zda je jeho pláč oprávněný nebo ne,
nevím zda Diakritice někdy někdo nesprávně vyřešil ticket, nebo zda je to jen kverulant, ale jakožto osoba která do toho nevidí, nemám jinou možnost než věřit tomu že oba dva mají oprávněné pochybnosti, už proto že jejich námitky nikde nikdo neřešil...(a pokud řešil tak jen stylem "jestli máš problém napiš ticket") kdyby je řešil, a oni pořád rýpali.. tak jsou asi kverulanti.. ale takhle..
 

DeletedUser5389

Guest
Diakritika:

Dokážeš si představit, jaký by se tu stal bordel, kdyby se mohly zveřejnovat tickety? Třetí straně do toho nic není a ani nezná podrobnosti, tutíž by jen na základě ticketu dozvídali polopravdy, což by mohlo škodit jak samotnému hráči, tak i supportu a vznikali by tu zcela zbytečné konflikty a šírily by se tu všude jen polopravdy. Zaležitosti ticketu by měli bejt jen mezi účastníky problému, jelikož ti znají podrobnosti k případu. Byla by velká chyba povolit zveřejnění ticketu třetím stranám.
 
Nahoru