• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zverejnovani ticketu

DeletedUser18022

Guest
1. zverejnovani ticketu uz je povoleny ted - za uvedenych podminek
2. na zaklade ticketu polopravdu?! a pravda je kde .. kdyz ne v ticketech?!
3. a uvedumejes si ty .. co se siri po internetu ted?! horsi uz to byt nemuze ... aspon podle me ... ale ja sem byl dycky optimista .. treba muze :)
4. ticketama se neresi jen prohresky .. precti si forum .. na kazdou otazku je misto odpovedi napsany "napis si ticket" ...
5. pokud se zverejnenim budou souhlasit vsichni dotceni hraci .. nevidim nejmeni duvod to zverejnit
6. pokud nebude otevrenost ... nebude duvera .. a pokud neni duvera ... vypada to tak, jak to vypada ...
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli mě to mrzí, nebo už mě nebaví to věčné opakování. Čeho toto téma teda vlastně má docílit? Už jsem v tom trochu zamotaný. Zamykat to určitě nebudu, jsem zvědavý co z toho vyplyne. Vsadím se, že na 60% toto téma bude nakonec zapomenuté někde na oném konci sekce. Jak čtu pořád, že DK tým je špatný, tak by asi bylo nejlepší to zabalit a CZ DK zrušit. Nebyl by to klid? Nebylo by si na co stěžovat, nikdo by nikde nikoho nešidil a neodvolával se napravidla. Nemám pravdu? :)
 

DeletedUser18022

Guest
myslis, ze mym prispevkem volam po zruseni hry?! :)
a ja naiva si myslel .. ze tu hru chcu pro nektery hrace zachranit ...

myslis, ze tem hracum pomaha Support? jak?!?!
 

DeletedUser18022

Guest
takze at debatu posunem dal a neresi se hlouposti
Gisma sem vybral, protoze se ozval a angelina .. protoze je to nas nedavny rozhovor

Gismo: (citovano z docu na webu) adresa by byla pravdepodobne hned smazana ... tak ani neuvadim ...
Od firmy Innogames máme přísně zakázáno zveřejnovat rozhovory se supportem. Bohužel ani support je nemuže zveřejnovat, jinak by okamžite rozhovor s Malickem zveřejnil a momentálně se pracuje na tom, aby tento rozhovor mohl být zveřejněn.

jeste se pracuje? kolik jeste let?

angelinocz:
Věř tomu že lidi z týmu, by zveřejňování (některých*) ticketů uvítali, bohužel toto je nařízení od majitelů z Německa.
* Dle mého názoru by mohli být zveřejňěny tickety, kde by nebyla poškozena třetí osoba, je to ale jen můj osobní názor.

kdybych hledal .. najdu urcite spoustu podobnych ...

tak prestanme resit muj elan .. muj volnej cas .. chut pomoct .. a bavme se v oblasti paragrafu .. proc to nejde
a nebo verejne priznejte, ze to nechcete ... nikdy ste nechteli a chtit nebudete ... ze sou to jen takovy reci .. k uchlacholeni hracu ... tema se muze zamcit a nejlip i smazat ..

proc si v tom neudelat jasno?!

ono to Kmenovy forum ... na kterym se tickety zverejnovat muzou .. muzete dokonce vlastnit a spravovat i vy .. a me k tomu teoreticky nepotrebujete ... jen by se muselo chtit

a prece jen jeste poznamka:
kdyby ty tickety byly verejny a volalo se i z vasi strany po zverejnovani ... pak mne neni jasny .. proc na kazdou otazku polozenou na foru .. prijde odpoved napis si ticket ..

ted zas vy :)

a prece jen jeste jedna poznamka
su oznacovanej za kverulanta a buhvi co jeste ... co se trosku zamyslet nad tim .. proc vznikaji prispevky myho typu .. to si fakt myslite .. ze plytvam svym volnym casem jen tak .. abych nekoho z vas nastval?! to fakt nikomu nedojde .. ze je treba neco spatne? .. ze by slo neco zlepsit? proc se vzdycky hned zakopete na druhe strane barikady?!
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Zdá se mi, že bojuješ předem prohranou bitvu....
Německo ti to nikdy neschválí...
 

DeletedUser18022

Guest
firma uz to povolila:

8. Je zakázané zverejňovat na veřejném DK fóru Váš rozhovor (ticket) s DK Support Teamem. Toto zveřejnění je povoleno ve zprávách mezi hráči, a na kmenovém foru.
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
O tom vím, ale to je jen částečné zveřejnění...
A my v tomhle topicu se bavíme o plném zveřejněním a to je přeci zas něco jiného...
Možná jsem tě ale špatně pochopil...
 

DeletedUser18022

Guest
nerozumim .. o castecnosti tam nic nevidim ..

zverejnovani by se tykalo jen ticketu se souhlasem hracu ...
 

DeletedUser32568

Guest
tak dáme z CZ DK fóra odkaz na kmenové fórum nějakého kmene pod názvem Tickety stejně jako to má Kmenový magazín :) a bude vlk sytý i ovce celá :) protože toto IG nezakázalo :)
 
Nahoru