• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový sazebník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1842
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17937

Guest
Turgon, činíš dobrú reklamu svojmu menu ..... aj keď Tvoj menovec nakoniec neposlúchol Ulma a dopaltil na to ....
ale k veci, máš samozrejme pravdu ..... ak niečo funguje istý čas, nie je možné tam okamžite hodť BAN .. teda podľa môjho názoru ....

a moja opätovná otázka, už niekoľkokrát nastolená a nikdy poriadne nezodpovedaná ... SIP, jedne z hráčov si ho dá, druhá nie ... koho potrestá support?
 

DeletedUser2901

Guest
To Turgon
Podle tvých vlastních slov jména vesnic zachováš, a PŘIDÁŠ k nim čísla nebo jména kvůli své struktuře, nebo jsem to špatně pochopil, co jsi napsal?

Jestliže něco někam přidávám, tak si samozřejmě ten nápis přečtu, a pak ho měním, že... Takže když vidím nápis kyselá prd... a chci k tomu přidat svoje jméno nebo číslo, tak by mi asi došlo, že to pojmenování asi nebude to pravé ořechové, že...

To 70 000
Potrestáme toho, kdo si trest zaslouží... ;)
 

DeletedUser2029

Guest
Jestliže něco někam přidávám, tak si samozřejmě ten nápis přečtu, a pak ho měním, že... Takže když vidím nápis kyselá prd... a chci k tomu přidat svoje jméno nebo číslo, tak by mi asi došlo, že to pojmenování asi nebude to pravé ořechové, že...
Pokud na něco koukáš už už půl roku (protože si to tak soused pojmenoval), tak už to pak jako sprosté nebereš. Přestaneš vnímat původ textu, nebereš to jako název. /Resp. délka souvisí s dobou "života" na DK - z počátku stačí pár dní, později týdny, později měsíce, aby se text vryl do paměti./

Ostatně, zažíváme to každý denně. Podívej se kolem sebe na jména ulic /či vesnic/ v reálném světě. Ne nějakých virtuálních ulic, ale tech, kolem Tebe, kde žiješ. Bereš je jako název ulice nebo v jejich původním význam? A teď nemyslím sprosté názvy. Ale obyčejné. Už nevnímáš, že něco /kdysi/ popisovaly (u křížku, újezd, ...) ale bereš je jako místopisný text.

A stejně jako bylo umělé pojmenování třeba metra Moskevská či Sokolovská vráceno na zažité Anděl a Florenc /nebo Msaryčka byla vždy Masaryčka a ne "nádraží střed"/, tak stejně prostě chápeš a snažíš se zachovat původní názvy.

Mám 800+ vesnic a přesto své vsi a své okolí na DK (třeba kolem hlavní kolonie) znám podle těch původních názvů vesnic původních hráčů. A orientuji se v tom a když se v reportu objeví název vsi, tuším hned o co jde.

Takže, NE pokud někde už nějakou dobu je nějaký text, začneš ho chápat jako místopisný, nikoli v jeho původním významu. A NE, ani při přejmenování Tě nenapadne, že je cokoli špatně. Přesně to se mi stalo. Takže si mohu dovolit to takto jednoznačně tvrdit.

P.S.: Přejmenování dělávám (tam kde se orientuji dle názvů), jak jsem poznamenal, dělám jen předponou (pro řazení) či příponou (abych měl v seznamu přehled, co už jsem zabral). Nikoli vlastního textu názvu.

EDIT:
P.P.S: Dokonce občas vracívám i původní názvy barbarským vesnicím. Nedělám to často, ale minimálně 2* jsem to udělal (na dvou celcích, ne kusech). Stálo mi to za dohledání ve starých záznamech. Abych se lépe orientoval a nemusel učit nové věci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19080

Guest
... Kromě toho Kyselá Prdel není nic sprostého, její majitel má prostě rád spisovatele Terryho Pratchetta a pojmenovává vesnice po jeho místopisných názvech :)
Taky mám pár oblíbených spisovatelů (Tolkien...) a dělám to tak :)

Co děláte s lidmi, kteří bydlí v Pičíně, Řitce a pojmenují si vesnici podle svého bydliště? Přejmenujete jim vesnice, dáte jim ban anebo je rovnou pojedete fyzicky vystěhovat?

Je to prostě jako se vším, chce to trochu myslet; cenzoři sice asi nikdy nebyli žádní velcí myslitelé, ale když k tomu posadíte někoho aspoň s půlkou mozku, mohlo by to klapnout...
 

DeletedUser2901

Guest
Jistě, je to název v knize, ale v DK neobstojí, zde porušuje pravidla. Stejně tak i ostatní tebou dodané názvy, ano, jsou místopisné, ale zde porušují a budou i nadále porušovat pravidla DK.
Stačí se nad tím chvilku zastavit, a zamyslet se... ;)
 

DeletedUser

Guest
Předem se omlouvám... Ale mám zase dotaz...
I. ZNEUŽITÍ ZÁSTUPU V DOVOLENÉ
Bod č.3 - Překročení povolené doby zástupu = trvalé uzavření zastupovaného účtu.

- Předpokládám, že toto uzavření se dotýká pouze toho světa, kde byl překročen limit pro zástup a ne všech světů.
- Jak mám chápat 'trvalé uzavření'? To si na světě kde došlo k překročení povolené doby zástupu, již pod tím nickem nikdy nezahraji?
 

DeletedUser2029

Guest
Stačí se nad tím chvilku zastavit, a zamyslet se...
Jasně. Já jsem namítal případ, kdy toto "zamyšlení" mohla udělat už Innogames nějakou dobu předem, u staršího hráče a že pak budou problémy a nařčení ze zaujatosti, pokud bude rovnou BAN. Nejspíše oprávněně nařčení ze zaujatosti supportu - proč předchozí hráč nebyl trestán, kdežto nový ano.

A že institut automatického přejmenovávání (na censored) by měl být zachován. Zde není zmiňován. Zde je zmiňován rovnou BAN.
 

DeletedUser2901

Guest
Předem se omlouvám... Ale mám zase dotaz...
I. ZNEUŽITÍ ZÁSTUPU V DOVOLENÉ
Bod č.3 - Překročení povolené doby zástupu = trvalé uzavření zastupovaného účtu.

- Předpokládám, že toto uzavření se dotýká pouze toho světa, kde byl překročen limit pro zástup a ne všech světů.
- Jak mám chápat 'trvalé uzavření'? To si na světě kde došlo k překročení povolené doby zástupu, již pod tím nickem nikdy nezahraji?

Ano, účet bude uzavřen - trvale zablokován po překročení 60 denní hranice ze 120 posledních dnů, kdy účet hrál. Nezáleží, jestli mezi zástupy byl třeba den volna, nezáleží na tom, kolik lidí daný účet zastupovalo.
Ne, pod tímto nickem si již na daném světě nezahraješ.
 

DeletedUser19080

Guest
Jistě, je to název v knize, ale v DK neobstojí, zde porušuje pravidla. Stejně tak i ostatní tebou dodané názvy, ano, jsou místopisné, ale zde porušují a budou i nadále porušovat pravidla DK.
Stačí se nad tím chvilku zastavit, a zamyslet se... ;)
Otrokovice, Černošice, Židenice, Kozí Vrch, Kožená Pochva Zlomeného Meče - Všechny takovéhle rasistické či sexistické názvy jsou teda na blokaci? Vlastně všechny názvy (namátkou Brno - Black Race NO...)

Příjemnou zábavu... Jestli by se raději neměly zakázat písmena vůbec a povolit jen čísla... Kromě šestky! Aby nějaký prase náhodou nepojmenovalo vesnici "666" anebo nedejbože "69" :eek:D

Konstruktivní návrh (aneb CTCHBŘ): Máte moc volnýho času :) Přejmenování (jména, které si to fakt zaslouží) na censored by myslím mělo stačit na cokoli... Už abyste měli vlastní děcka a ta vám ukázala, co znamená být "opravdu sprostý"...
 

DeletedUser2901

Guest
Přeháníš to, a vypadá to, že docela schválně...
Toto je standartní trest uplatňovaný na skoro všech zemích, kde se tribal wars hraje... ;)
Vesnice bude přejmenovaná automaticky, stejně i trest je automatický.

Přál bych ti zažít jeden den v supportu, kdy vyčistíš od špatných názvů třeba S13, a za hodinu ty zcensorované vesnice jsou opět přejmenovány tak, jak byli...:wacko
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru