• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový sazebník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1842
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2029

Guest
... a za hodinu ty zcensorované vesnice jsou opět přejmenovány tak, jak byli...:wacko
Ano přesně toto je na BAN jak dělo.

Ale o tom jsem nemluvil, že. Uvedl jsem můj konkrétní případ /co se stalo/. Napasovaný na nový konkrétní sazebník. Nic více, nic méně.

EDIT: ... a z toho vyplývá, že zachovat styl přejmenovávání na "cenzored" má smysl. Pochopitelně, pokud někdo dělá naschvály, je to jiná otázka. A je ukradené, jestli v názvech vesnic či úplně jiném bodu pravidel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Automatické přejmenování zůstane zachováno, a přidá se k němu automatický časový ban. Již jsem to říkal.
Pojmenování vesnic "starého" hráče? Průběžně se světy čistí od špatných názvů, je to minimálně jednou týdně. Není možné, aby starý název starého hráče prošel, a ten samý název nového hráče neprošel... ;)
 

DeletedUser

Guest
Ano, účet bude uzavřen - trvale zablokován.....
Ne, pod tímto nickem si již na daném světě nezahraješ.

To má být vtip? Potom co jste mně ujistili, že zrušení účtu pro překročenou dobu NENÍ formou trestu, ale jen jistým opatřením proti výskytu multiúčtu, tak mně ještě navíc potrestáte tím, že na tom světě si už ani neškrtnu ???? To patří taky do škatulky 'Opatření proti mulťákům' ???
 

DeletedUser2901

Guest
Překročením časové hranice v zástupu porušuješ pravidla DK, takže účet je potrestán - zablokován.
Ano, i toto je prevence proti zřízení multiúčtů, když si někdo udělá třeba 3, a hodí je do ZvD, je prakticky nepostižitelný. Proto je daná hranice setrvání v ZvD...
 

DeletedUser

Guest
Mně teď nejde o ten limit - to je mi jasné. Šedesát dní a finito...
Ale copak musí každej nutně porušovat pravidla? Zkrátka mi není umožněno, abych pokračovala v hraní... Řešila jsem to zástupem s tím že je mi jasné, že dojde je zrušení účtu...
Tak PROČ mám být trestána ještě tím, že se pak někdy v budoucnu nebudu moci na ten svět opět registrovat? Copak zrušení účtu snad nestačí ????
KAŽDEJ KDO PORUŠUJE VĚDOMĚ PRAVIDLA, JE NAROZDÍL ODE MNE VYSMÁTÝ !!!

Každej mulťák je na tom o poznání lépe! Nejen že mu účet nezrušíte, ale ještě si může vybrat, který chce aby mu zůstal!
Mně zrušíte to jediný co mám - účet, kmen, kamarády (z důvodů že to není trest, ale opatření) a ještě navíc se nebudu moct vrátit ????? Pořád to není trest ale jen opatření ???
Jsem potrestána hůř než ten kdo ty pravidla cíleně porušuje... !!!!

Když jsem zrušení účtu z důvodu překročení ZvD přiřadila jako největší provinění proti pravidlům, tak si za tím i stojím...
Proč, když jsem se ničeho závažného nedopustila, tak proč mi bude ještě navíc odepřen přístup na ten svět formou standartní doživotní blokace ???
Jo, jsem těžkej zločinec - překročila jsem lhůtu, takže mohu táhnout a ještě lépe - JIŽ SE NIKDY NEVRACET !!!!!
Co jsem tak závažnýho proboha provedla ??????

Jestli se dává ban i jen za myšlenky, tak mi dejte doživotní permaban, bo nic rozumnýho a normálního si právě teď rozhodně nemyslím...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser19080

Guest
No jestli to dobře chápu, zrušen bude ten účet, který je zastupován.
NE ten, který zástup provádí...
Čili zastupujícímu nehrozí nic a zastupovanému (který tam stejně nechodí, tak nejspíš už ani nebude) blokace, které se dá vyhnout tím, že jako zastupující padesátý devátý den zástup ukončíš. Pak má čtrnáct dní na znovupřihlášení a pak má možnost nové registrace na svět.

AKORÁT BY NĚCO PODOBNÉHO MOHLO BÝT NA STRÁNCE ZÁSTUPŮ VYPSANÉ.

Že to nějak takhle funguje (60 ze 120) jsem se dozvěděl až asi po roce :)
 

DeletedUser

Guest
(který tam stejně nechodí, tak nejspíš už ani nebude)

TADY JE TEN PROBLÉM. Takže za prvé - Copak každý, kdo dá na dva měsíce zástup, se už nikdy nechce vrátit????
Za druhé - copak každý, kdo dá na dva měsíce zástup se stává automaticky mulťákem????
Jo podle vás - ten tedy kdo jen čirou náhodou není multi, tak se nechce vrátit, bo nemá zájem!??! Aha, tak to potom vysvětluje vše...

PROČ SE NEMOHU VRÁTIT NA SVĚT, KDE MI JIŽ BYL ZABLOKOVÁN A ZRUŠEN ÚČET PRO PŘEKROČENÍ DOBY ZÁSTUPU V DOVOLENÉ, fňuk ????????????
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2901

Guest
Můžeš se vrátit, ale pod jiným nickem, a jiným registračním emailem.
Dále, při blokaci z důvodu permanentního zástupu se můžeš domluvit s cheathunterem, který tě zablokoval, a požádat ho o restart tvého účtu... ;)
Když žádost bude slušná, a uvedeš rozumné důvody, nemyslím si, že by ti nevyhověl... ;)
 

DeletedUser

Guest
Restart účtu ? Takový pojem slyším poprvé...
To by řešilo návrat na svět, kde mi byl zrušen účet a kde mám kamarády. Jo, to by šlo...
Slušné, milé a vhodné chování mám již od semínka, hehe. V tom problémek nevidím :)))
Ale musela bych podniknout další zcela nezbytné kroky a to nevím nevím...
Každopádně děkuji za radu.
 

DeletedUser

Guest
...

[FONT=&quot]N. Fyzické hrozby hráčům, např. výhružky smrtí v realitě[/FONT][FONT=&quot]

1. První přestupek - 7 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
2. Druhý přestupek - 14 dní zablokování, bez ochrany vesnic před útoky.
3. Další přestupky - trvalé blokování účtu v každém herním světě.



Pokud to bude reálná hrozba (např. stejná IP adresa ze školy, kde se šikanuje) tak by jste hlavně měli volat 158.
[/FONT]
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru