• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový sazebník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1842
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1842

Guest
Zde je návrh na nový sazebník pravidel. Vejde v platnost cca od půlky září, po drobné úpravě pravidel, která tomuto sazebníku musí předcházet. Přizpůsobili jsme se slovenským trestům, tzn. některé původní tresty zmírnili, některé lehce přitvrdili. Ani přesto nejsou tresty stejné jako u sousedů.
Zde máte možnost se k němu vyjádřit. Částečná změna je po konstruktivní debatě možná, nicméně rámec jako takový měněn nebude.

Grim32
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No perfektní změna, hurá sláva. Ono to přece jenom jde. A třeba pomohl i můj e-mail, hehe.

No a jinak jak tak hádám ty ,,vzorce známé supportu" asi zveřejněny nebudou co?
 

DeletedUser1842

Guest
O mailu nic nevím :) ale určitě pomohl. Ne, ty vzorce přepdokládám, že zveřejňovat nebudeme, ale u vše dvorce nejsou, takže aspoň tohle bude zcela jasné pro všechny.
 

DeletedUser1842

Guest
Díky, díky, taky dalo práce to přeložit z té zahraniční řeči :clown A taky samozřejmě byly nějaké ty úpravy. Pokud byste našli třeba i nějaké chyby, stačí říci a bude opraveno.
 

DeletedUser3219

Guest
akorát mi tam chybí trest pro starý, hnusný, tlustý chlapy, co se vydávaj za mladý sexy kočičky ;-))))
 

DeletedUser

Guest
Hh, aha už vím kdo se mi to chtěl tuhle vloudit do baráku, jako sexy kočička, úchyláku jeden.

A jak můžu někoho urazit, když mám ban? (urážka supportu je tam rozepsaná zvlášť)

každé další poslání urážky má za následek prodlužování trestu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1842

Guest
Hh, aha už vím kdo se mi to chtěl tuhle vloudit do baráku, jako sexy kočička, úchyláku jeden.

A jak můžu někoho urazit, když mám ban? (urážka supportu je tam rozepsaná zvlášť)

každé další poslání urážky má za následek prodlužování trestu.
Pokud jsi dostal např. trest 2 dny za předchozí urážku, tak příště (po opětovném vpuštění do hry) máš slušnou šanci, že budeš blokován 3 dny...nebo taky 10
 

DeletedUser

Guest
Tak to bych nějak přepsal, takhle jak to je je to docela nepochopitelný.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru