• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový sazebník

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1842
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19080

Guest
"D. Nevhodné názvy vesnic, kmenů, urážlivé kmenové profily, profily hráčů

1. Zablokování na 1 až 2 dny, bez ochrany vesnic před útoky."

Chápu dobře, že pokud mám "nevhodně" (ať už to znamená cokoli) nazvané tři vesnice, trest se vztahuje právě na tyto tři vsi?

 

DeletedUser19080

Guest
Trestají se tedy nevinní? Proč? :)
Případně proč to alespoň není uvedeno explicitně?
(Píchl jsem kola, opravím kola. Logicky budu opravovat dvě píchlá a ne všech dvanáct, co jich na tiráku mám)
 

DeletedUser1842

Guest
Jací nevinní? Hráč porušil pravidla, hráč bude potrestán. Nebo se ty vesnice pojmenovaly samy?
 

DeletedUser26234

Guest
o tych veskach by somn pomlčal lebo sa blokuju hrači ktory prevezmu vesku a nepremenuju si ju a su zablokovany a hrač od ktoreho ju vzal ich ma plno a hra dalej bez blokacie
 

DeletedUser2901

Guest
:angela proti spamerom neni nic noveho?

Ale ano, podle nových pravidel je zakázán spam na support. Mimoto se slučují tresty za prohřešky na foru i ve hře... ;)

o tych veskach by somn pomlčal lebo sa blokuju hrači ktory prevezmu vesku a nepremenuju si ju a su zablokovany a hrač od ktoreho ju vzal ich ma plno a hra dalej bez blokacie

Když převezmu vesnici, a nechám tam její název, tak víceméně s jeho pojmenováním souhlasím, že... ;)
 

DeletedUser2029

Guest
Když převezmu vesnici, a nechám tam její název, tak víceméně s jeho pojmenováním souhlasím, že... ;)
A když nebyl předchozí hráč potrestán za takový název /když tam ten název mohl být/, tak Inoogames "víceméně s pojmenováním souhlasí", že je OK. Že.
 

DeletedUser2901

Guest
Stalé existuje Tw stats, kde lze najít předchozího majitele vesnice, mimoto i naše programy to umožňují. Když se hráč zablokuje za nevhodný název, a v protestu bude tvrdit, že ji dnes dobyl, tak to lze vždy dohledat, a potrestat původního majitele vesnice... ;)

//edit: ještě k tomu trestu za multiúčet
Zdá se to slabší trest, nežli byl, ale jestliže bude viník v centru válečného dění, a dostane 7 dní ban - attacable, tak to v mnoha případech bude horší trest, nežli odečet 1/3 bodů... ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2029

Guest
... a v protestu bude tvrdit, že ji dnes dobyl, ...
No, asi takto. Nejsem sprostý a myslím si, že s tím problém nemám. Názvy často zachovávám (případně tam přidám něco na začátek, pro řazení). Názvy zachovávám i proto, že když někam jedu, tak mívám o té oblasti přehled a zachování názvů (s předponou či příponou) mi zlepšuje/zachovává orientaci

A přesto jsem někdy před cca rokem zjistil, že se mi jedna ves jmenuje *censored*. Nesušil jsem co se děje, v mých archivech jsem si dohledal, že se ves jmenoval "kyselá pr...". Ten název tam byl už přede mnou jakou dobu, byl i za mne jakou dobu. Už jsem to ani nebral jako sprosté, protože jsem to tam viděl už půl až 3/4 roku přede mnou a zvykl jsem si. Tady na fóru nebyla žádná informace o nějakém hromadnějším přejmenovávání a kontrole. Prostě, uprostřed hry se změnil.

Beru to. Pochopitelně. Když jsem si pak dohledal jak se jmenovala, tak mi došlo, že to nebylo OK. A z tohoto pohledu jsem rád, že to bylo automaticky přejmenováno. Jenomže, to v současném sazebníku nezmiňujete. Prostě, bum ho, ban na pár dní. Zcela legálně - "dyť je to tak v sazebníku".

To povede jen k tomu, že pokud nebude ze strany Innogames provedena cenzura ihned či opravdu obratem (což by mělo být provedeno u toho původního majitele), tak se pozdější BAN bude brát za účelový a zaujatost supportu (viz 2. svět, že, tam ani nešlo o přebírané vesnice)

A pokud i nadále platí institut automatického přejmenovávání na název "censored", tak by bylo vhodné to zde zmínit. Že tedy ban nastávám, až když hráč dělá problémy a (znovu) úmyslně přejmenovává na nevhodné. Pak je to ok.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru