• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oficiální sraz hráčů DK - PLZEŇ (27.2.2010)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser1842

Guest

DeletedUser2502

Guest
Jo jo bez doutníku ani ránu. To prostě k pohodě patří :cool
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Matyáš: Super, tomu se říká samostatnost, chválím...A představíš nám dané hráče z Dami srazu?
 

DeletedUser2502

Guest
No když se podíváš na tu fotku jak jsme tři hlavy pohromadě, tak v levo je smaq, nahoře ajejej a v pravo má maličkost.
 

DeletedUser

Guest
Irfane: Ač jsem ze západu čech, v hlasování jsem dal hlas Brnu, právě možná kvůli lidem jako jsi ty, co furt jenom fňukají, že je to daleko. V tomto srazu jsme chtěli uspokojit co největší množství hráčů, proto se hlasovalo. Poražení se musí přizpůsobit vítězům, to je logický výsledek spravedlivého hlasování. A nebo se místo srazu vybralo nespravedlivě?

Příští sraz (September/Oktober) navrhnu Brno, ale doufám, že na oplátku budeš ty (!), ten kdo bude ostatním západočechům a severočechům vysvětlovat, proč je sraz tak daleko! Já už na tohle fňukání vážně nemám náladu :no

Kozmicz

Co sa tyka toho fnukania,tak si odpusti taketo slova na moju adresu-nie si moj kamarat,aby si si toto dovoloval..ja s tebou diskutujem slusne..co ta trapi,ze by mal byt zraz dalej od tvojho bydliska?..ak nemas na vlak,ja ti poziciam..:hi
 

DeletedUser

Guest
Hehe, myslím, že Kozmi by letěl i na měsíc kdyby tam byl sraz, takže ten je ten poslední koho něco takového trápí .)
 

DeletedUser5389

Guest
Kozmicz

Co sa tyka toho fnukania,tak si odpusti taketo slova na moju adresu-nie si moj kamarat,aby si si toto dovoloval..ja s tebou diskutujem slusne..co ta trapi,ze by mal byt zraz dalej od tvojho bydliska?..ak nemas na vlak,ja ti poziciam..:hi

myslim, že už nemá cenu tuto debatu dál vest. Sraz je v Plzni, tak přijeď nebo ne...
 

DeletedUser

Guest
Gismo dik,len mam to ozaj daleko,aj ked mam spoluhracov z Plzne..ja som sa iba pytal,ze ci nemoze byt zraz aj niekde na Morave..napr,kde by doslo viac hracov z Moravy a Slovenska..vysledok si cital
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru