• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oficiální sraz hráčů DK - PLZEŇ (27.2.2010)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
O místě konání rozhodla většina!!!

Irfan: A co ti brání v tom domluvit se s pár hráči a uspořádat si vlastní sraz? Bo se domluvit s přáteli a říct jim, aby přijeli na SK sraz do Bratislavy? Jsem zvědavý kolik ti tam těch hráčů z čech přijede!

asi neuveris,ale my si taketo zrazy robime..a mali sme ho v Prahe,Bratislave,Brne,Jindrichuv Hradec,Rakvice [medzi Brnom a Breclavou ]..atd..atd..Ale to su zrazy nasho kmena,kde sa nepozyvaju z pochopitelnych dovodov hraci z nepriatelskych kmenov..ale stretnutie na neutralnom uzemi - tj na zraze celych DK,by to bolo ine..ale pozeram,ze toto je hadzanie hrachu o stenu..bud nechapes,alebo nechces pochopit..uzite si to v Plzni..:)) :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na každý sraz přijede z každého herního světa +- 5 -10 hráčů, to si vážně myslíš, že by přijeli všichni tvoji nepřátelé? Trochu naivní...

Chceš-li uspořádat sraz mezi tvými přáteli a nepřáteli, udělej to jako na SK2. Elita z tohoto světa si uspořádala svůj vlastní sraz, přijeli tam různé kmeny, různí hráči, nemusíš být závislý jenom na nás! Zkus se trochu osamostatnit!
 

DeletedUser

Guest
Kozmicz:
stavíš tu "obhajobu" pořád na chabých nožkách...a ani nechápeš, že se třeba vůbec bránit nemusíš. Pokud je toto Tvůj názor jako člověka, tak na to právo máš, irfan vyjádřil svůj, ale snažit se mu ho vyvrátit z pozice supportu, je zbytečné.
Je jasné, že takové ankety sice naoko vypadaj strašně demokraticky, ale záleží, jak je autor nastaví. Pokud to bude nadále takhle, další očekávám v Praze, protože tam už "dlouho" nebyl a "tento klan" je asi největší.
Naprostým faktem je, že hlavně první světy se s námi do toho navezli i Slováci, a mohlo by se s nima počítat víc, dát třeba možnost tím, že dám na vybranou třeba ze dvou měst (ale už od začátku to tlačím někam) - třeba Pardubky a Brno, což je takový "střed" ČR (buď blíž Praze nebo Moravě a SR), ale dostupné už z vícero směrů - potažmo konečně i pro bratry (a sestry :-D).
Je jasné, že se nezavděčíš nikdy všem, ale pokud to chci mít vyvážené, můžu k tomu už při tvorbě ankety přispět. Kecy o tom, že kdo chce, dojede vždycky, jsou mimo:crazy! Není to žádná tragédie, prostě to tak dopadlo, jen si všímejte reakcí lidí a třeba to příště zohledníte ;-). (srazy á la Blava a Trnava za SR by taky nebyly žádné terno si myslím).
 

DeletedUser

Guest
Na každý sraz přijede z každého herního světa +- 5 -10 hráčů, to si vážně myslíš, že by přijeli všichni tvoji nepřátelé? Trochu naivní...

Chceš-li uspořádat sraz mezi tvými přáteli a nepřáteli, udělej to jako na SK2. Elita z tohoto světa si uspořádala svůj vlastní sraz, přijeli tam různé kmeny, různí hráči, nemusíš být závislý jenom na nás! Zkus se trochu osamostatnit!

Maxx12 ti to jasne napisal...skus sa sam zamysliet,ze preco chodi z kazdeho sveta tak malo hracov.Nebude to nahodou tym,ze to su ti,co byvaju najblizsie?Potom na co robite tie zrazy?..aby sa tam stretavali iba ti isti,nakolko 90% hracov DK to ma daleko? A okrem toho,ked si mame robit vlastne zrazy,pride tam na ne aj suport?..lebo napr.ja by som rad spoznal ludi,co to tu maju pod palcom-hram DK este od S1,tak preco ich nespoznat?..ale asi by si to mal daleko,ze? :hi
 

DeletedUser5389

Guest
Musíte pochopit, že místo konání se učuje tak, aby přišlo co nejvíce lidí a taková Praha je toho jistota. Krom toho letošní Plzeň jste zvolil přímo vy. Ale věřim že na Moravu se příště určitě dostane...

Jinak na minulym srazu, který se kounal v západním koutě naší republiky, byli i hráči ze Slovenska ( z Bratislavy a Liptovského Mikuláše). Na slovenském, který se konal v Bratislavě, byl hráč z Karlových Varů, z Plzně a jedna hráčka z Teplic. To je jasný důkaz, že když se chce hráč opravdu zúčastnit srazu, tak místo konaní nnei důležité. Hráči ví o srazu a o jeho místě minimálně měsíc dopředu. To je mnoho času ušetřit na něj peníze i čas. Pokud opravdu chci na sraz, neřešim jeho místo...

Takže tu, Irfane, přestaň furt fňukat a přideď poznat Plzeň. Rádi tě tu uvidíme...
 

DeletedUser

Guest
Bratři v triku, vy se fakt nezapřete :D! "Kdo chce přiject, přijede..." - 100x obehraná písnička, která mi už rve uši.
Dělá se to proto, aby přišlo co nejvíc lidí NEBO proto, aby mělo možnost přijít co nejvíce lidí? To první mi zase smrdí prachama, o tom to doufám není. Uvádět jako příklad 2 Severočechy v Blavě - luxus :). Kdyby to nebylo v Plzni, ale Pardubkách/Brně, třeba by tam nebyl 1 slovák, ale bylo by jich 10! Spekuluju, ale pravděpodobnost v tomto případě hraje se mnou...
 

DeletedUser15997

Guest
Maxx: no nevím...na westu jsem měl připraven sraz v humpolci... to je střed ČR kus od pardubic, hned u D1... bezvadná dostupnost autem a vlakem by taky nebyl problém.. a pokud si pamatuju dobře....slováci se nahlásili asi 2-3....
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Irfane: Ač jsem ze západu čech, v hlasování jsem dal hlas Brnu, právě možná kvůli lidem jako jsi ty, co furt jenom fňukají, že je to daleko. V tomto srazu jsme chtěli uspokojit co největší množství hráčů, proto se hlasovalo. Poražení se musí přizpůsobit vítězům, to je logický výsledek spravedlivého hlasování. A nebo se místo srazu vybralo nespravedlivě?

Příští sraz (September/Oktober) navrhnu Brno, ale doufám, že na oplátku budeš ty (!), ten kdo bude ostatním západočechům a severočechům vysvětlovat, proč je sraz tak daleko! Já už na tohle fňukání vážně nemám náladu :no
 

DeletedUser

Guest
kopix: možná na wesu nejsou tak zapálení slováci, jako máme tady ;-)!
Kozmicz: to není fňukání, to je diskuze, která třeba bude (možná ne) podnětem pro další postupování při organizování srazu.
A tohle jim vysvětlí podle mě i cvičená opice - srazy v západní polovině republiky byly doteď (je třeba něco dalšího dodávat?)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Maxx: Přestavuješ si to jako hurvínek válku....Není to tak jednoduché...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru