• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Oficiální sraz hráčů DK - PLZEŇ (27.2.2010)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser23642

Guest
Gismo dik,len mam to ozaj daleko,aj ked mam spoluhracov z Plzne..ja som sa iba pytal,ze ci nemoze byt zraz aj niekde na Morave..napr,kde by doslo viac hracov z Moravy a Slovenska..vysledok si cital

časem se dočkáš ;) příště by to chtělo ostravu-centrum to bych tam šel i já,a moji přiznivci taky :D potřebné věci: boxer :thumb

ale jak jsem psal,časem se dočkáš
 

DeletedUser21179

Guest
To irfan v letě určitě bude sraz tak navrhnem znojmo domluvím dost lidi ,aby tomu dali hlas :))
 

DeletedUser28208

Guest
---

Jsem kuřák, ale klidně budu chodit kouřit ven....

Jen takový malí dotaz.... bude zde někde umýstěn soupis hráčů kteří se přihlásili na sraz, abych se měl na co těšit, koho tam potkám :cool


... nesouhlasim. sve jmeno nehodlam videt na seznamu, na ktery se skoro verejne muze kdokoliv podivat.
prihlasil jsem se na sraz a ne na seznam. az budu chtit na seznam, prihlasim se na Seznam.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
luier: Nemusíš mít strach, seznam registrovaných hráčů nebude před srazem zveřejněn!

Téma bylo uzamčeno, prosím přesuňte svoji konverzaci do Hostince, kde je na to samé téma, také vytvořen topic. Děkuji!
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru