• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

DeletedUser

Guest
na to ze mate iba jedinych nepriatelov na svete a to nas toho predvadzate dost malo.Mozno sa to zmeni ked znovu vystriedate par hranicnych hracov.Ked zacala vojna tak vam to nepomohlo,bohvie.Mozno vam to teraz vyjde

Trochu to vysvetli.Nejak u toho podskakujem a stale nechapem.Vo vedeni to urcite neni.
 

DeletedUser22162

Guest
myslim tym ludi ktory to na hranici neustale vzdavaju.Mrzi ma ze konci stovka.Ten jediny ma moj respekt
 

DeletedUser22162

Guest
ano v tychto dnoch sa zlucujeme,vase vedenie to nechcelo.Sme tu uz 2 roky a treba sa posunut niekde dalej blizsie k cielu.Nechceme tu predsa skysnut dalsich xxx rokov a inak ako spajanim kmenov sa to urobit neda.Este ziadny svet podla mojich informacii nebol ukonceny vitazstvom v boji.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:) My jsme se měli sloučit nedávno se SSM, ale nakonec to dopadlo, že tam zůstal jeden a většina je v SEA, nebo NT.:yes Jinak doufám, že tenhle svět zkončí výtězstvím boje. :yes
 

DeletedUser30377

Guest
Dnes jsem odeslal zprávu firmě Innogames.de ohledně toho,co se momentálně děje na S12
 

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě

zajímalo by mě kdo je tajemná osoba jejíž zástupcem je cheathuntera Sepik
 
Nahoru