• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

DeletedUser

Guest
Keby si viac cital forum,tak by si vedel preco som blok.Ale to je tvoj problem.
 

DeletedUser22162

Guest
to je Tvoj vyklad toho preco si zablokovany.Neboj za to Ti zoberu iba par vesnic.Dufam ze budu niekde v jadre
 

DeletedUser

Guest
fu tak neviem kto je tu zablokovany zas a znovu.Ja si davam pozor a hram podla pravidiel co sa evidentne o Tebe povedat neda.Najprv sa zamysli nad tym co pises ked si druhy krat zablokovany a ja zatial ani raz.To podla mna o niecom svedci.Zeby o tom ze Ty cistu hru hrat nevies?Ak mas nejake podozrenie na to ze porusujem pravidla,tak napis ticket na suport a ja budem rad ked Ta sklamu a nezablokuju ma.Nic ine Ti poradit neviem


Kratka pamet???????

ja?Uz som bol blokovany 2x,ale druhy krat som si nebol vedomy ze som ju urobil.Nevedomky som poslal podporu z uctu ktory sme rozoberali na ucet z ktoreho som podporoval aj ja.Prvy krat to bolo hned po mesiaci.Neboj toto je moja jedina hra


To si pisal pol roka spet tu na fore.Fuj.Jak sa ti to mohlo stat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser22162

Guest
ano pane mas pravdu

uz len jedna prosba.Ak nahodou na mna zautocis,utoc prosim tentokrat zo svojeho uctu a nie z 2-3 naraz.Dakujem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ano pane mas pravdu

uz len jedna prosba.Ak nahodou na mna zautocis,utoc prosim tentokrat zo svojeho uctu a nie z 2-3 naraz.Dakujem

Popremyslam nad tvojim zelanim.Len neviem preco si zmazal tu predchadzajucu reakciu.Ta sa mi pacila.Vidiet,ze manzelka ma na teba dobry vliv.Bud rad,ze ju mas.
 
Nahoru