• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Hlášení volného prémia

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32947

Guest
Hellfik

Hellfik

Svět 20: asi 6 dní (vyprší 05.04.11 12:49:02)


Vosákk

20:6 dní.

Hrajem na stejném spojení tak píšu za něj protože by se na to vykašlal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
premium

silr

svet:21

premium:
Protokol
Zatím jsi nezískal ani nevyužil žádné prémiové body.
 

DeletedUser24497

Guest
Ale ja jsem na S21 a dostal jsem ho, nebudes to mit v protokolu ale zapne se ti.
 

DeletedUser3

Guest
Turgon:

stav k 31.3. 14:30

cs1 -6 dni (prodloužení běžícího) - to bylo, teď tam je (asi) 3 dny (tím jak se mi prodlužuje běžící, nevím to 100%)
cs3 - 3 dny (konec 02.04.11 12:47:24 )
cs5 - 3 dny (konec 02.04.11 12:47:31 )
cs10 - 6 dní (Konec 05.04.11 12:48:00 )

POZOR.
Minimálně na jednom ze světů (a to nejspíše cs3/cs5) to včera (kontrola 30.3. 16:15) ještě bylo "05.04.11 12:47...". Takže se ta hodnota hýbe, od včerejška se určitě změnila.
EDIT: A cs1 se, odhaduji, také pohnul, ale to beru jen z hlavy co si pamatuji

Tedy: Pěkně Vám Kmeny stále blbnou, hodnota se hýbe

- to je v pořádku, můj nadřízený to už někde upravoval, bohužel stále jsou v tom nejasnosti.
 

DeletedUser2029

Guest
- to je v pořádku, můj nadřízený to už někde upravoval ...

Aha, nějak mě nenapadlo, že by mohlo dojít k ODEBRÁNÍ PU zdarma (už jednou darované věci). Bez upozornění zákazníka (tedy, řešení reklamace z Vaší strany směrem k zákazníkům /tedy Vy něco reklamujete a něco po zákaznících chcete - třeba vrácení omylu/ že by probíhala Vaším jednostranným krokem, bez dohody ...)

Amatéři (slabé slovo) ...
 

DeletedUser2029

Guest
CZ1 - prodlouženo o 6 dní
Jsi si jist? Zkontroluj to v tuto chvíli.

A pozor, automatické obnovování probíhá pár dní před vypršením účtu, takže na již běžícím je nutné to o cca 3 dny posunout, bereš-li hodnotu dle zprávy/logu o prodloužení.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru