• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Zrušení tajemství

DeletedUser23979

Guest
Dk jsem hrála dost dlouho(ve vysoké pozici) a vím jaká je diplomaci atd......Hodně hodin strávených...a tajemství hrála...na speedu....takže vím :).....
 

DeletedUser

Guest
Tak to je super,tím víš že už to není o vojsku atd.ale o intrikách a podrazech.Jsem chlap co jedná na férovku,ženy jsou jiné proto i ten názor.
S bohem
 

DeletedUser23979

Guest
Ano vím...i tom to je......jsou to ,, DIVOKÉ kmeny,,

Ale i žena bezz intrik jsem dosáhla hodně...a že jich je :)
 

DeletedUser22316

Guest
Ajtjajtjajtktjtjtjtjt

Anglicky moc neumím ovšem já bych to nepřelo žil jako Divokékneny ale Kmenovéválky ;o)
 

DeletedUser16561

Guest
[SPOIL]
ZRUŠIT TAJEMSTVÍ NA SVĚTECH!


Chci znát názory lidi..protože obsadit 12 tajemství a zapodporovat je paladiny s ohněma a 5000katama to je asi tak těžké jak jít se vymočit..

jasný příklad je s24 jak dlouho ten svět funguje? od 23.11.2011 tudíš ani né rok

A už je TIME END!!! a jen protože se hrači s tajemsntvímy spojili do 1 kmene..

pardon tohle je hloupost..a opravdu si myslím že pokud dotedka DK o hráče přicházely tak jen kvuli S24 odejde dalších 1000...protože aby svět začal končit tak rychle?

No ale vaše volba a volba inno games =)


...
[/SPOIL]

Ahoj Santaria,

Určite chceš zrušiť tajomstvá v hre len kvôli tomu, že Tebe a ďalším iným hráčom nevyhovuje tento štýl hry ? Ak Tvoja odpoveď je áno tak ja Ti ponúknem dve možnosti.

a) zmieriť sa s tým, že tajomstvá sú v hre
b) zmazať svoje konto

Každý svet má byť niečim špecifický. Je úplne logické, že nebude každý zo svetov trvať roky. Niekedy je menej viac.

V prípade, že Ťa ani jedna moja možnosť neoslovila tak to mi je fakt úprimne ľúto. Ale život ide ďalej. Jeden svet končí, druhý začína. Veď aj ten náš končí už o pár mesiacov. Tak prečo predlžovať ten umelý svet na DK ?

Prajem príjemný zvyšok dňa. S úctou Malkin333
 

DeletedUser19739

Guest
A já ještě podotknu tady pro ty co tu nadávaj, skuste si hrát takovej sv7, jakmile byste hráli něco takovýho, pochopíte jaká je to nuda a speedy pro vás budou pomalý a nadlouho. Já osobně sem na sv24 nenašel partu a nevydržel tam, teď mě to mrzí protože takovejhle svět, to sem si vysnil:)
 

DeletedUser

Guest
Takto rychlé ukončení světa je pro hru typu DK každopádně nestandardní...je to poprvé..takto rychle.
Podle mě je proto přirozené, že to spoustu hráčů /a možná i DK tým/ zaskočilo ;-)

Máme ale mnohem horší varianty...které mohu zmínit v souvislosti s ukončením světů.
Vycházím z této sumarizace světů:
http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?p=329517#post329517http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?t=16123

Pro čtyři světy (20-23) totiž nebyl konec světa zatím stanoven! :-/
Svět 20 byl spuštěn 8.12. 2010 !!!
Když to přirovnám např. ke hře "Člověče nezlob se"... nastává situace...kdy na počátku hry hráč dostane informaci...že teď má pár let (???) běhat dokola...a časem se tvůrce hry rozhodne mu laskavě sdělit...jak vlastně pozná...že vyhrál.. :-/

Ale zpět k DK:
Nakonec bude stanoveno pravidlo...že hra končí...když je na světě 80% barbarek... ;-))
Celá strategie toho...oč se hráč snažil po celou dobu hraní...půjde do háje.. ;-)



 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj :)

20 ma stanovených 80% aktívnych dedín pretože to je starší svet

21,22,23 sa mi zdá že majú koniec pri 300mega

ak som napísal zle tak poprosím niekoho aby ma opravil
 

DeletedUser

Guest
Zborka:

Kde to zjistím?
Vycházím z tabulky zde na foru...jiný zdroj jsem nehledala...
 
Nahoru